Uzm. Dr.

Ali Murat Yılmaz

Dahiliye - İç Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kollajen Doku Hastalıkları, İnflamatuar (İltihabi) Bağırsak Hastalıkları (Crohn Haslığı, Ülseratif Kolit), Damla Hastalığı (Gut Hastalığı), Kanser görüntüleme kanser deteksiyonu, Plazmaferez(hemaferezis), Prp tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

22 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Baş ağrısı şikayetiyle aile hekimliğine başvurdum tansiyonumun 15- 10 oldu

  Baş ağrısı şikayetiyle aile hekimliğine başvurdum tansiyonumun 15- 10 olduğunu beloc 50 mg kullanmam gerektiğini söyledi yaklaşık olarak 2 aydır bu ilacı sabahları bir adet kullanıyorum ...sabah kalktığımda sarhoş gibiyim gün içinde daha iyi oluyorum bu ilaca devam etmelimiyim yoksa daha iyi bir... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Ali Murat Yılmaz

  Uzm. Dr. Ali Murat Yılmaz

  Sabahları kötü hissettiğinizde tansiyonunuzu ölçün yüksek çıkarsa ilacınız yetmiyor demektir sabah akşam yarım tab şeklinde almayı düşünebilirsiniz.

 • Karaciger boyutu normal.konturu düzgün.parankimal ekojenitesi artımıştır.(g

  karaciger boyutu normal.konturu düzgün.parankimal ekojenitesi artımıştır.(grade 2 hepatosteatozis).... s.a hocam iyi günler annem 46 yaşında ve dün çekildigi ultrasonografide şu sonuçlar çıktı acaba burda ne demek istemişler bunları bize söylerseniz çok muttlu olurum tşkler hayırlı günler..

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Ali Murat Yılmaz

  Uzm. Dr. Ali Murat Yılmaz

  Karaciğerde 2.derece yağlanma anlamına geliyor. diyet ve egzersizle düzelebilir. kan yağlarını ve şekeri gözden geçirmek faydalı olabilir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Özel Belde Tıp Merkezi
  AdresMerkez Mh. Eyüp Yolu Cad. GOPARK Tesisi D Blok 2.Bodrum No:3  Gaziosmanpaşa, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Ali Murat Yılmaz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.