Op. Dr.

Ali Elbek

Çocuk Cerrahisi - Adana

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Yanık Cerrahisi (Çocuk), Onkolojik Cerrahi (Çocuk), Göğüs Cerrahisi (Çocuk), Melanom alınması, Onkolojik cerrahi, Sindirim sistemi cerrahisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

59 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Beyin tümörü

  Ali bey merhaba,benim 13 yaşında yeğenim var akustik noroma teşhisi konuldu açık ameliyat olması gerektiğini söylediler ve riskli bir ameliyatmış tedavi süreci nasıl olur biraz bilgi verirseniz sevinirim

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ali Elbek

  Op. Dr. Ali Elbek

  Merhaba bu hastalık beyin cerrahisi nin uzmanlık alanına girmektedir ilgili bölüm size daha iyi bilgi verebilir geçmiş olsun

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Ali Elbek Kimdir?

Op. Dr. Ali ELBEK, lisans öncesi eğitimlerinin ardından Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başlamış olduğu tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Cerrahisi Anabilim Dalı'nda ihtisas eğitimini tamamlamış ve Çocuk Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

Op.. Dr. Ali ELBEK, Adana Devlet Hastanesi'nde ve Özel Medline Adana Hastanesi'nde görev yapmıştır. Özel Medline Adana Hastanesi'ndeki görevini hala sürdürmekte olan Op.. Dr. Ali ELBEK, Türkiye Çocuk Cerrahisi Derneği ve Pediatrik Üroloji Derneği üyesidir.

Tedavi alanları arasında, Yenidoğan Cerrahisi, Pediatrik Üroloji, Karın İçi Organların Tüm Ameliyatları, Toraks Cerrahisi ve Karın Duvarı ve Kasık Fıtık Cerrahisi bulunmaktadır. Ayrıca kendisi iyi derecede İngilizce bilmektedir. 

Diploma aldığı kurum

 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ÇUKUROVA ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ali Elbek tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.