Op. Dr.

Ali Ata Özdemir

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kısırlık / İnfertilite , Doğum Kontrol, Genital Organ Bozuklukları, Vajinismus tedavi, Cinsel problemler, Cinsel ilişkide ağrı... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

84 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Çamur rengi lekelenme

  Merhaba. ben yaklaşık 8 aylık evliyim.evliliğimin 2.ayında miyomektomi ameliyatı oldum ve toplamda 5 aydırda korunmuyoruz. rahimdeve yumurtalıklarımda şimdilik sorun yok.ama adet öncesi 3 veya 4 gün boyunca çamur rengi lekelenme görüyorum. bu neden kaynaklanıyodur acaba? tüplerle alakası varmıdır?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ali Ata Özdemir

  Op. Dr. Ali Ata Özdemir

  Merhaba bu durumda bazı hormon tahlilleri yaptırmanız gerekebilir.yardımcı olmamı isterseniz lütfen randevu alınız tel:323 45 45 iyi günler dilerim

 • Koku anlamsızlığı

  Her ay adet bitiminden sonra hafif akıntı ve sürekli kötü kokuyla karşılaşıyorum ve bu beni oldukca rahatsız ediyor. akıntı olmasa bile o kokuyu sürekli burnumun dibinde hissediyorum ve bu çok ktü bir his üşütüyorum desem her ay sürejli mi üşütüyorum onuda anlamadım bunun için cidden ne yapılması ge... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ali Ata Özdemir

  Op. Dr. Ali Ata Özdemir

  Merhaba kötü kokulu akıntı enfeksiyon belirtisidir muayene olmanızı öneririm

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Ali Ata Özdemir Kimdir?

Op. Dr. Ali Ata ÖZDEMİR, Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. Ankara Etlik Doğumevi ve Kadın Hastalıkları Eğitim Hastanesi'nde ihtisasını alarak Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur.

Op. Dr. Ali Ata ÖZDEMİR, Ege Üniversitesi'nde Tüp Bebek - Doğal Doğum - Suda Doğum Eğitmeni - Cinsel Terapist olarak görev yapmıştır. 4 Boyutlu Ultrason, Renkli Doppler Obstetrik Ultrason sertifikası sahibidir. İzmir Tepecik Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim ve Araştırma Hastanesi Onkoloji Depertmanı'nda 1.5 sene, Riskli Gebelik - Perinatoloji Depertmanı'nda 2 sene, Endoskopi - Histeroskopi - Kolposkopi Depertmanı'nda 1.5 sene, Jinekoloji Depertmanı'nda 2 yıl, İnfertilite - Menopoz Depertmanı'nda 1.5 sene görev yapmıştır.

Op. Dr. Ali Ata ÖZDEMİR, T.C Sağlık Bakanlığı onaylı Laparoskopi Sertifikası, Histeroskopi Sertifikası (GATA Hastanesi), Kolposkopi Sertifikası, Tüp Bebek Uygulama ve Yeterlilik Sertifikası (Ege Üniversitesi Tüp Bebek ABD) sahibidir.

Diploma aldığı kurum

 • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ETLIK ZÜBEYDE HANIM KADIN HASTALIKLARI

İletişim bilgileri


 • Özel Mitra Kadın Sağlığı ve Doğum Merkezi
  AdresGirne Blv. No: 166 Karşıyaka  Karşıyaka, İzmir  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ali Ata Özdemir tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.