Prof. Dr.

Ali AKÇAY

Dahiliye - İç Hastalıkları, Nefroloji - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Karın Boşluğunda Sıvı Toplanması (Ascit), Ülser (Mide Ülseri, Duedonum Ülseri), Kanamaların Uzun Sürmesi, Üfürüm, Diabetes mellitusta insülin tedavisi, Bitkisel Tedavi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

31 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kurumuş japon yapıştırıcısı yutmak

  Parmaklarima bulaşan japon yapıştırıcısı ni kuruduktan sonra çıkarmak isterken az miktar yuttum sanırım . mideme yada diğer iç organlarıma zarar verir mi çok korkuyorum :( ( siroz ve kısırlık yapar diye internette yazanlar gördüm.)

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ali AKÇAY

  Prof. Dr. Ali AKÇAY

  Konunuz benimle ilgili değil. geçmiş olsun.

 • Karaçiğer ile ilgili

  Selamun aleykum hocam karacıgerde buyume ve yağlanma var dediler dalaktada buyumenin olduğunu soylediler ne yapmak gerekir .

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ali AKÇAY

  Prof. Dr. Ali AKÇAY

  Kronik karaciğer hastaliği gelişiyor olabilir. detayli dahiliye ya da gastroenteroloji muayanesi ile anlaşilir. kilo verme, diyet, egzersiz ve alkol almama en başta yapilmasi gerekenlerdir. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

Hakkında

Özgeçmişi

Prof. Dr. Ali AKÇAY, 1971 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi'nde 1988 yılında başladığı tıp eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Nefroloji Yan Dal ihtisasına 2002 yılında başlamış ve 2004 yılında Nefroloji Uzmanı olmuştur.

2002 - 2001 Yılları arasında Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde, 2001 - 2005 yılları arasında Başkent Üniversitesi'nde, 2005 - 2008 yılları arasında Fatih Üniversitesi'nde, 2008 - 2010 yılları arasında Colaroda Üniversitesi'nde, 2010 - 2016 yılları arasında ise, Turgut Özel Üniversitesi'nde çalışmış olan Prof. Dr. Ali AKÇAY, iyi derecede ingilizce bilmekte ve mesleki çalışmalarına Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.