Prof. Dr.

Ali AKÇAY

Dahiliye - İç Hastalıkları, Nefroloji - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Karın Boşluğunda Sıvı Toplanması (Ascit), Ülser (Mide Ülseri, Duedonum Ülseri), Kanamaların Uzun Sürmesi, Üfürüm, Diabetes mellitusta insülin tedavisi, Bitkisel Tedavi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

36 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Böbrek yetmezliği varmi

  Hocam 1 aya yakındır nefes yetmemesi sorunu yasadim.drum tansiyon ilacını değiştirdi şuan tansiyonum normal.seker 3 ayluk ölçüm 7.69..eritrosit 7... lökosit 166..kalsiyum oksalat 1. yassı epitel 6...protein negatif..ph 5.5...leu+3 large...urobilinkjen normal..bld +drace..negatif.....keton negatif.id... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ali AKÇAY

  Prof. Dr. Ali AKÇAY

  Geçmiş olsun. 3 aylik şeker ortalamasi yüksek. sizin için 6,5 altinda olmali. kreatinin düzeyiniz son 1 ayda artmiş. böbrekte problem olabilir. 24 saatlik idrar toplayarak yeniden değerlendirilmeli.

 • Sağ böbrekde çift arter

  Merhaba, ilaclı mr sonucumda sağ böbrekde çift renal arter çıktı, ve pankras korpusunda 36mm buyume gözüktü. endoskop sonucunda pangastrıt cıktı patolojı sonucuda hafif bakteri var durumum kötu mü?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ali AKÇAY

  Prof. Dr. Ali AKÇAY

  Geçmiş olsun. böbrek için problem yok. pankreas için düzenli takip gerekli. pangastrit ve mikrop çıkması tedavi edilebilir bir durumdur.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Ali AKÇAY Kimdir?

Prof. Dr. Ali AKÇAY, 1971 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Gazi Üniversitesi'nde 1988 yılında başladığı tıp eğitimini 1994 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde yapmış ve İç Hastalıkları Uzmanı olmuştur. Nefroloji Yan Dal ihtisasına 2002 yılında başlamış ve 2004 yılında Nefroloji Uzmanı olmuştur.

2002 - 2001 Yılları arasında Abant İzzet Baysal Üniversitesi'nde, 2001 - 2005 yılları arasında Başkent Üniversitesi'nde, 2005 - 2008 yılları arasında Fatih Üniversitesi'nde, 2008 - 2010 yılları arasında Colaroda Üniversitesi'nde, 2010 - 2016 yılları arasında ise, Turgut Özel Üniversitesi'nde çalışmış olan Prof. Dr. Ali AKÇAY, iyi derecede ingilizce bilmekte ve mesleki çalışmalarına Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • GAZİ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Prof. Dr. Ali AKÇAY tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.