Prof. Dr.

Akın Yücel

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Deviasyon, Ganglion Kisti (Kistik Higroma), Kalça (Popo) Estetiği, Kozmetik cerrahi, Ultrason destekli lipoplasti, Post-bariatrik cerrahi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

62 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Meme küçültme

  Merhaba akın bey, meme küçültme operasyonundan sonra ne kadar süre araç kullanmamak, banyo ve spor yapmamak gerekiyor? ve ortalama kaç gün istirahat etmem gerekiyor? bir de ekonomik olarak ne kadar bir bütçe ayırmamı önerirsiniz?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Akın Yücel

  Prof. Dr. Akın Yücel

  Ceyda hanım merhaba. meme küçültme ameliyatından 2 gün sonra banyo yapabilir, 3 gün sonra araç kullanabilirsiniz. hafif spora 3 hafta, ağır spora 6 hafta sonra başlayabilirsiniz. ücretler için kliniğimle iltetişime geçebilirsiniz.

 • Meme estetigi

  Merhaba akın bey meme estetigin de silikon ömürlük müdür ? yada beli birsüre sonra degişmesi gerekiyor mu? bazı edindigim bilgiye göre 10 yıl sonra degişmesi gerekiyormuş dogrumudur

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Akın Yücel

  Prof. Dr. Akın Yücel

  Merhabalar. şu anda kullanılmakta olan birçok iyi marka ömür boyu garanti vermekte. silikon kaçakları artık çok az yaşanıyor. ama kapsül kontraktürü gibi sorunlar gelişirse tekrar ameliyat olmanız gerekebilir.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Akın Yücel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.