Doç. Dr.

Akgül AKPINARLI

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Alerji Testleri, Juvenil Behçet Hastalığı, Alerjik Konjonktivit (Alerjik Göz Hastalığı), Çocuklarda allerjen immunoterapi, Kistik fibrozis testi(ter testi), Apgar skoru... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 32 27
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

 1. Akgül AKPINARLI Kimdir?

  Doç. Dr. Akgül Akpınarlı, tıp eğitimini 1991 yılında Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Ardından Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını ve Çocuk Alerji üst ihtisasını Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde gerçekleştirdi.

  Dr. Akpınarlı, 2001 yılında ABD'de bulunan dünyaca ünlü National Institutes of Health’de (NIH) 12 yıl süreyle Alerji ve İmmünoloji konularında çalışmalar ve araştırmalar yürüttü ve bu dönemde alanında çok ünlü profesörlerle çalışma imkanına sahip oldu.

  Dr. Akpınarlı, doçentlik unvanını 2011 yılında aldı ve 2012 yılında Türkiye'ye dönerek Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde bulunan Acıbadem Kadıköy, Acıbadem Maslak ve Acıbadem Bakırköy hastanelerinde çalışmaya başladı. Kendisi ayrıca Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Çocuk Alerji ve İmmünoloji konularında ders vermeyi sürdürmektedir.

  Dr. Akpınarlı, 2014 Ocak ayından itibaren Acıbadem Sağlık Grubu’ndan ayrılarak kendi özel muayenehanesini kurdu ve hastalarına halen burada hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 32 27

Son Cevapladığı Sorular

 • Pfapa sendromu

  2yaş 9 aylık kızım çok sık ateşleniyor doktorumuz pfapa öntanısı koydu tez doz prednol ilk seferde işe yaradı ancak daha sonrasında sonuç alamadık. doktorumuz immunoloji uzmanına başvurmamızı istedi. bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz?

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Akgül AKPINARLI

  Doç. Dr. Akgül AKPINARLI

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 32 27

  Elif hanim meraba biz istanbuldayiz gelebilirseniz kiznizi degerlendirip neler yapilabileceginiz size elbette bildiriiz gecmis olsun sevgiler

 • 5 yaş kız için

  2 aydır sebebi bilinmeyen büyüme ağrısına benzer ağrılar için ibufen kullanıyoruz. bu kada ruzun süre kullanmak zararlımıdır. ne kullanmak yada yapmak gerekli eklem kas ağrıları için.

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Akgül AKPINARLI

  Doç. Dr. Akgül AKPINARLI

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 32 27

  Orhan bey meraba tabiki ilac kullanimi luzumsuz yere tapilmamalidir ama gerekiyorsada verilmelidir cocugunuza kan testi yaptirin ve temiz oldugundan emin olduktan sonra halendaha agrilar devam ediyorsa doktorunuzun tavsiyesiyle ibufen kullanmaya devam edebilrisiniz gecmis olsun sevgiler

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (1)

1 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Yaklaşiminiz ve oneriler için tesekkurler... 27-10-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.