Prof. Dr.

Ahmet Ural

Kulak, Burun, Boğaz hastalıkları (KBB) - Bolu

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Kulak Ağrısı (otalji), Burun Kanamaları, Tükürük Bezi Tümörleri, Rinoplasti (Burun Estetiği), Yüz cildi tümörleri cerrahi tedavisi, Timpanotomi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

116 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Submandibuler bölgede şişlik

  Merhaba hocam. yaklaşık 2 ay önce 15 gün süren ağrılı diş apsesi sonrası sağ submandibuler bölgede kalp atımı gibi bi hareketlilik hissettim. boynum düzken bir sıkıntı yaşamazken boynumu yukarı kaldırdığımda gerilen boyun ile birlikte ufak bir şişlik hissediliyordu. bunun akabinde bir kbb uzmanına g... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ahmet Ural

  Prof. Dr. Ahmet Ural

  Ömer bey, tarif ettiğiniz durum geçirdiğiniz enfeksiyonu bağlı lenf bezi iltihaplanmasını çağrıştırıyor. tekrar ederse yeniden değerlendirmek gerekecektir. şikayetiniz olduğunda veya birkaç ay içinde kitlede gerileme olmazsa kontrole gitmenizde yarar var. geçmiş olsun.

 • Burnuma darbe aldım ne yapmayalım ?

  Hocam hayırlı işler.burnuma darbe aldım ve kıkardağa dokununca gıcır gıcır ediyor ve acıyor ara ara kanamlar oluyor ne yapmayalım ???

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ahmet Ural

  Prof. Dr. Ahmet Ural

  İvedilikle bir kbb uzmanına görünmenizi öneririm.küçük bir müdahale ile çözülebilecekse erken dönemde başvurmak önemli. sağlıklı günler dilerim.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


 • İzzet Baysal Devlet Hastanesi
  AdresSağlık Mahallesi, Şehitler Cad., 14300 Merkez/Bolu Merkez/Bolu  Merkez, Bolu  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ahmet Ural tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.