Op. Dr.

Ahmet Türker

Kadın Hastalıkları ve Doğum - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel Kadın Hastalıkları Ve Doğum, Kadın Hastalıkları (Jinekoloji), Normal Doğum, Kadın genital kanser taramaları, Sezeryan sonrası normal doğum, Gebe takibi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

44 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Smear testi

  Tani: spesimen türü : servikovaginal smear, sıvı bazlı sitoloji spesimen yeterliliği : sitolojik örnekleme değerlendirme için yeterlidir endoservikal/ transizyonel zon komponenti mevcuttur mikroskopi : döderlain basilleri ve polimorfonükleer lökositler ile kaplı zeminde izlenen epitelyal hücre... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ahmet Türker

  Op. Dr. Ahmet Türker

  Normal bulgular

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Ahmet Türker Kimdir?

Jin. Op. Dr. Ahmet TÜRKER, 1964 yılında Tirebolu'da doğmuştur. Lise öğrenimini 1980 yılında Kabataş Erkek Lisesi’nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1986 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise SSK Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapmış ve 1992 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olmuştur. Uzmanlık eğitimi sırasında 1991 yılında yine Londra Newham General Hospital’da IVF (tüp bebek) çalışmalarında bulunmuştur. Yine aynı süre zarfında İnternational Hospital, Yeşilköy’de görev yapmıştır.

1993-1994 yılları arasında Bingöl Doğumevi’nde zorunlu hizmet yükümlülüğünü yerine getirmiş olan Jin. Op. Dr. Ahmet TÜRKER, 1995-2003 yılları arasında SSK Çerkezköy Hastanesi'nde görev yapmıştır. Aynı dönemde İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi IVF Ünitesinde 6 ay süreyle görev yaparak tüp bebek sertifikası almaya hak kazanmıştır. 2003 yılında Çerkezköy SSK Hastanesi’ndeki görevinden ayrılarak Özel Çerkezköy Hastanesi'ni kurmuştur. 2014 yılında ise Özel Çerkezköy Hastanesi, isim değişikliği ile Özel İrmet Hospital Hastanesi olarak hizmet vermeye devam etmiştir.

Jin. Op. Dr. Ahmet TÜRKER, mesleki çalışmalarına halen Özel İrmet Hospital Hastanesi’nde Başhekimlik görevi ile birlikte Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak devam etmektedir. Kendisi evli ve 3 çocuk babası olup İyi derecede İngilizce bilmektedir. 

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL OKMEYDANI EGITIM VE ARASTIRMA HASTANESI

Yabancı Diller

 • İngilizce

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ahmet Türker tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.