Prof. Dr.

Ahmet Türkçapar

Genel Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: ERCP, Apandisit, Safra Kesesi Ve Yolu Hastalıkları, Anorektal bölge cerrahisi, Herni cerrahisi, Endoskopi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

183 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Hangi doktora gitmeli

  Iyi günler 14 yaşında erkek kardeşimin sık sık burun kanaması oluyor hangi bölümde muayene olması gerekir teşekkürler

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ahmet Türkçapar

  Prof. Dr. Ahmet Türkçapar

  Kbb ye başvurması gerekir

 • Safra kesesi polipleri

  Iyi günler hocam böbrek kontrolü için gittiğim hastanede safra kesemde tesadüfen en büyügü 3 veya 4 mm çapında üç dört tane polip tesbit ettiler. hastanedeki genel cerrah hemen alınmalı dedi.başka bir hastanedeki genel cerrah ise 1cm kadar takip edlmeli şuan için gereksiz bir ameliyat olduğunu söyle... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ahmet Türkçapar

  Prof. Dr. Ahmet Türkçapar

  Sizin ameliyat olmanıza gerek yoktur. selamlar

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Ahmet Türkçapar Kimdir?

Prof. Dr. Ahmet Gökhan TÜRKÇAPAR, 1964 yılında doğmuştur. Lise öğrenimini Ankara Kocatepe Mimar Kemal Lisesi'nde bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1987 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise 1987-1992 yılları arasında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniği'nde yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitiminin ardından Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Kliniği'nde Uzman Doktor olarak göreve başlayan Dr. TÜRKÇAPAR, aynı anabilim dalında 1997 yılında Doçent Doktor, 2003 yılında ise Profesör Doktor kadrosuna atanmıştır.

Reflü, safra kesesi, fıtık, şişmanlık ameliyatları olmak üzere laparoskopik cerrahi konularında uzman olan Prof. Dr. Ahmet Gökhan TÜRKÇAPAR, Ulusal Cerrahi Derneği, Ankara Cerrahi derneği, Laparoskopik Cerrahi Derneği, , Fıtık Derneği, International College of Surgeons, Surgical Infection Society, International Association of Surgeons and Gastroenterologist, Türk Gastroenteroloji Derneği üyesidir.

Prof. Dr. Ahmet Gökhan TÜRKÇAPAR, Laparoskopik cerrahi başta olmak üzere birçok alanda uluslararası çalışması bulunmakta olup Türkiye Klinikleri Cerrahi Dergisi'nin editörlüğünü yapmaktadır. Mesleki çalışmalarını ise Şişli'de bulunan özel muayenehanesinde sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Prof. Dr. Ahmet TÜRKÇAPAR Muayenehanesi
  AdresFulya Açık MR Binası 4.kat Dikilitaş Mah. Ayazmadere Cad. Yeşilçimen Sok. No:9 34349 Fulya-Beşiktaş  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ahmet Türkçapar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.