Op. Dr.

Ahmet GİRGİN

Göz Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Göz Kapağı, Piterjium (Gözde Et), Göz Operasyonları, Görme alanı testi, Görsel uyarılmış potansiyeller(vep) testi, Kornea topografisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

8 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Renk körlüğü

  Doktor bey . bana kısmi renk körü teşhisi konuldu . ancak ben kırmızı ışığa aşırı maruz kaldığımda etrafı açık yeşil görüyorum . açık yeşile aşırı maruz kaldığımda loş pembe görüyorum bunun sebebi nedir . teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ahmet GİRGİN

  Op. Dr. Ahmet GİRGİN

  Sayın hatil, renk körü demek doğuştan gözünüzün bazı hücrelerinin eksikliği demektir. bu nedenle ışığa bağlı olarak renkleri değişik yorumlamaktasınız. uyguladığım lensler ile bu probleminiz çözülebilir. daha azla bilgiye www.ahmetgirgin.com sayfasından ulaşabilirsiniz. geçmiş olsun.

 • Damla sonrası yanma

  Merhaba ben 20 yaşındayım gözlerimde alerjiden ve kuruluktan dolayı dr refresh ve patanol verdi 1 ay kullandım yararı oldu fakat patanol bitmişti tekrar 2.yi alıp kullanmaya başladığımda damlattıktan 2 dk sonra gözümde dayanılmaz yanma oluyor gözümü açamıyorum resmen daha once hiç olmuyordu bu ilacı... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ahmet GİRGİN

  Op. Dr. Ahmet GİRGİN

  Muhtemelen gözünüzde başka bir olay daha gelişmiştir: tekrar bir göz doktoruna başvurun... www.ahmetgirgin.com da kuru göz sayfasında daha fazla bilgi bulabilirsiniz..

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Doktorun İletişim bilgileri

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Yayınladığı Makaleler.