Op. Dr.

Ahmet Girgin

Göz Hastalıkları - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Göz Kapağı, Piterjium (Gözde Et), Göz Operasyonları, Görme alanı testi, Görsel uyarılmış potansiyeller(vep) testi, Kornea topografisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

8 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Göz tembelliği tedavisi

  Oğlumda göz kayması vardı 4-5 yaşında gözlük kullanmaya başladı ,bir camı diğerinden kalındı.6 ay sonra kontrolde göz tembelliği olmuş dendi ve biz 4 yıldır kapama tedavisi yapmaya çalışıyoruz,30 olan derecesi 40 oldu ,4 yılda.tedaviyi iyi yapmadı ,film izledi ,gözünü hergün kapatmadi.artik birşey y... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ahmet Girgin

  Op. Dr. Ahmet Girgin

  Sayın teker, yavrunuzun problemi e-posta ile çözülecek gibi değil.. ilinizdeki bir şaşılık uzmanına gösteriniz..

 • Renk körlüğü

  Doktor bey . bana kısmi renk körü teşhisi konuldu . ancak ben kırmızı ışığa aşırı maruz kaldığımda etrafı açık yeşil görüyorum . açık yeşile aşırı maruz kaldığımda loş pembe görüyorum bunun sebebi nedir . teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ahmet Girgin

  Op. Dr. Ahmet Girgin

  Sayın hatil, renk körü demek doğuştan gözünüzün bazı hücrelerinin eksikliği demektir. bu nedenle ışığa bağlı olarak renkleri değişik yorumlamaktasınız. uyguladığım lensler ile bu probleminiz çözülebilir. daha azla bilgiye www.ahmetgirgin.com sayfasından ulaşabilirsiniz. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Ahmet Girgin tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Yayınladığı Makaleler.