Dr.

Ahmet Ersin ATAY

Medikal Estetik Sertifikalı Tıp Doktoru - Tekirdağ

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Yüz Estetik Uygulamaları, Şişmanlık (Obezite), Bel Fıtığı, Dermal filler-dolgu, Dudak kalınlaştırma, Dudak yukarı kaldırma... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

43 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kalçada ağrı akapunktur 'la iyi gelirmi

  Merhaba dr bey benim kalça kismimda siyatik türü agrım oluyor.birde huzursuz bacak sendromum var ve özellikle geceleri çok sıkıntı yaratıyor.masajla biraz rahatlıyorum ama tabiki geçici bunun için ne onerirsiniz??

  Doktor Cevabı:
  Dr. Ahmet Ersin Atay

  Dr. Ahmet Ersin Atay

  Merhaba sevgi hanım akupunktur ve ozon tedavisi yapılır. en yakın zamanda kliniğimize bekleriz sizi dilerseniz 0532 169 84 48 numaramızı arayarakta daha detaylı bilgi alabilirsiniz

 • Anksiyete ve akupunktur

  Hocam son bise soriyim annem 77 yasinda dizde kikirdak kaybi var cok agrisi var ve zor yuuruyor dr prp tedavisi onerdi yapilan tetkiklerden sonra o yasta birine etki edermi yada kikirdak kaybinda etkilimidir lutfen cvp yazin hocam

  Doktor Cevabı:
  Dr. Ahmet Ersin Atay

  Dr. Ahmet Ersin Atay

  İyi günler en iyi tedavi şekildir prp yada ozon tedavisi sonuç alırsınız

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Ahmet Ersin ATAY Kimdir?

Dr. Ahmet Ersin ATAY, 1969 yılında Gaziantep’te doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini Gaziantep’te bitirdikten sonra 1987 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimine başlamıştır. 1993 yılında eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

15 yıl boyunca devlette çalışmasının ardından kendi özel kliniğini açmıştır. 2007 yılından itibaren Medikal Estetik üzerine çeşitli Avrupa Ülkelerinde ve Rusya’da eğitimler almıştır. 2009-2010 yılları arasında Yeditepe Üniversitesi'nde Akupunktur uzmanlığı eğitimlerini de tamamlamış olan Dr. Ahmet Ersin ATAY, şu anda Çorlu'da bulunan kendi özel kliniğimde hizmet vermektedir.

Evli ve üç çocuk babası olan Dr. Ahmet Ersin ATAY, kitap okumaktan, mesleki araştırmalar yapmaktan, seyahat etmekten, insanların sağlık sorunlarına çözüm bulmaktan keyif almaktadır ve iyi derecede İngilizce bilgisine sahiptir.

Diploma aldığı kurum

 • DİCLE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • YEDITEPE ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Atay Akupunktur Tamamlayıcı Tıp ve Medikal Estetik Kliniği
  AdresKazimiye Mah. Orion AVM Karşısı Olimpia İş Merkezi Kat 2 Daire 8  Çorlu, Tekirdağ  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Ahmet Ersin ATAY tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.