Op. Dr.

Ahmet Er

Genel Cerrahi - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Yaralanmalar, Safra Taşları, Peptik Ülser, Bariatrik cerrahi, Laparoskopik splenektomi, Mastektomi (Meme alma operasyonu)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

113 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Makatta çatlak

  4 yıl önce makatta çatlak vardı ameliyat oldum şimdi yine ağrılarım var doktora gttim doktor 2tane çatlak va içerde bağırsakta kalınlaşma var dedi yine ameliyat dedi önceki ameliyat düzgün olmamış dedi tekrar o acıyı çekmekten korkuyorum illa amliyat şartmıdır sizce o acıyı çektiğim için ve sonrası... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ahmet Er

  Op. Dr. Ahmet Er

  Merhaba, ameliyat şart mı sorusundan önce çatlağın sebebini anlayabilmek için öncelikle genel muayene, daha sonra total kolonoskopi sonucuna göre ameliyat kararı vermek daha doğru olacaktır.

 • Yağ dokusunda artış

  Merhaba dr bey benim koltuk altında acı ve memede yanma ağrı şikayetiyle giittiğim bi dr.bana memede ağrılı kitle tanısı koydu aynı gün ultrasona girdim ultrasonda sadece memede yağ dokusunda artış olduğu ve 6 ayda bir kontrole gitmem gerektiği sölendi solda fzla sağ memede azmış.2 ay oldu ben daha... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ahmet Er

  Op. Dr. Ahmet Er

  Burcu hanim, genel cerrahi uzmani tarafindan detayli anemnez ve fizik muayene sonucuna göre karar verilmelidir.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Ahmet Er Kimdir?

Uzm. Dr. 1962 yılında Antalya Akseki'de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  1988 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1994 yılında ise İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde Genel Cerrahi ihtisasını yapmış ve Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

Mecburi hizmet görevini yerine getirdikten sonra İngiltere Royal Berk Shire Hastanesi'nde çalışmalar yapmıştır. Halen İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı olarak çalışmaktadır.

Onkolojik Cerrahi (yemek borusu, mide, pankreas, bağırsaklar, meme), Laparoskopik Cerrahi, yama ile fıtık onarımı, anal bölge hastalıkları (fistül, hemoroid, fissür) ameliyatlarını yapmaktadır. Özellikle sakral kist (kıl dönmesi) ameliyatını dikişsiz (açık) olarak gerçekleştirmektedir.

2009 yılındazmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Böbrek Nakli ekibine dahil olmuştur. 2011-2012 yıllarında Ege Üniversitesi Organ Nakli Merkezi'nde eğiti almıştır. Eylül 2012'den itibaren de İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Araştırma Hastanesi'nde Organ Nakli (böbrek) sorumlu uzmanı olarak görevini sürdürmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • DİĞER

İletişim bilgileri


 • İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim Ve Araştırma Hastanesi
  AdresGzt. Hasan Tahsin Cad.Basın Sitesi 253 Sok.No 43 Yeşilyurt  Konak, İzmir  Haritayı gör  


.