Op. Dr.

Ahmet BİCİK

Ortopedi ve Travmatoloji - Adana

Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 34 66
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Ahmet BİCİK Kimdir?

Op.Dr. Ahmet BİCİK, Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Azerbaycan Tıp Üniversitesi Ortopedi ve Travmatoloji Ana Bilim Dalı'nda tamamlayarak Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olmuştur.

Op.Dr. Ahmet BİCİK, Adana Çukurova'da bulunan Özel Avrupa Hospital'de hastalarına hizmet vermektedir.

Uzmanlık aldığı kurum

 • DİĞER

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Rusça

Uzmanlık Alanları

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 34 66

Son Cevapladığı Sorular

 • Bilegim çıktımı?

  Öncelikle iyi bayramlar. yaklasik 7 gün önce sağ el bileğimi sağa sola döndürdüğümde dış taraftaki küçük kemiğin agridigini hissettim. bilegimi yukarı aşağı yaptığımda,yumruk yapıp sıktığımda sesler geliyordu.doktora gidecek zamanim yoktu.ninem bana çıkık olduğunu söyledi.bir iki defa çekti kütledi.... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Ahmet BİCİK

  Op. Dr. Ahmet BİCİK

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 34 66

  Merhaba geçmiş olsun . öncelikle bu sorunuza cevap verebilmemiz için klinik ve radyolojik olrak değerlendirme yamamız gerekiyor. mevcut radyolojik tetkikleriniz ( direk röntgenogram bt yada mri ) varsa ulaştımanızda yarar vardır. selamlar

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Op. Dr. Ahmet BİCİK tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.