Prof. Dr.

Ahmet Bekar

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Bursa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı), Endoskopik Cerrahi, Periferik Sinir Cerahisi, Mikrodiskektomi, Epiduroskopi, Boyun fitiği cerrahisi... Tümü

Randevu ve bilgi için bizi arayın: 0 (850) 811 72 98
* Standart tarife ile ücretlendirilir.
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Ahmet Bekar Kimdir?

Prof. Dr. Ahmet BEKAR, 1959 yılında Antalya'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1977 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1983 yılında başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, yine aynı fakülte de tamamlayarak 1983 yılında Beyin ve Sinir Cerrahisi uzmanı olmuştur. 

1993-1995 Yılları arasında aynı üniversite de Uzman Doktor olarak görev aldıktan sonra 1995 yılında ''Yardımcı Doçent Doktor'' unvanı ile hasta kabulü yapmış, 1996 yılında İstanbul Üniversitesi Çapa Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı’nda “Stereotaksik Biyopsi” ve “Fonksiyonel Nöroşirürji” eğitimlerini almıştır. Ayrıca 1997 yılında 1 yıl süreyle İngiltere Sheffield Hallamshire Üniversitesi Nöroşirürji Kliniği’nde gözetmen olarak bulunmuştur.

Prof. Dr. Ahmet BEKAR, 1999 yılında 3 ay süreyle, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı’nda Prof. Dr. Yücel Kanpolat ile birlikte çalışarak “Fonksiyonel Nöroşirürji” ve “Ağrı Cerrahisi” eğitimini almış, 2002 yılında ''Doçent Doktor'' unvanının sahibi olmuştur. ,

2003 yılında Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı’nda Prof. Dr. Atilla Erdem ile birlikte çalışarak “Epilepsi Cerrahisi” eğitimi almış olan Prof. Dr. Ahmet BEKAR, mesleki çalışmalarına şu an Bursa'da bulunan özel muayenehanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

  • ULUDAĞ ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

  • ULUDAG ÜNIVERSITESI

İlgi Alanları

Lomber Disk Hernisi (Bel Fıtığı)

Endoskopik Cerrahi

Periferik Sinir Cerahisi

Sinir Sıkışması

Baş Ve Yüz Ağrısı

Beyin Anevrizması

Beyin Tümörleri

Beyin Kanamaları

Bel Fıtığı

Kafa Travmaları

Tedaviler

Mikrodiskektomi

Epiduroskopi

Boyun fitiği cerrahisi

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 72 98

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Ahmet Bekar tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.