Prof. Dr.

Adem Güngör

Göğüs Cerrahisi - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Genel Göğüs Cerrahisi, Göğüs Duvarı Tümörü, Akciğer Kanseri, Akciğer Zarı (Plevra) Hastalıkları, Göğüs duvarı tümörleri... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

134 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Merhaba, hasta kolonca ameliyatla kanserli doku alnıdı. göğsünün sağ bölge

  Merhaba, hasta kolonca ameliyatla kanserli doku alnıdı. göğsünün sağ bölgesine port takıldı iki haftada bir kemoterapi alıyor. şimdiye kadar 4 kez kemoterapiye girdi bugün 5. sine girecek. sorum şu, 3. kemoterapide ilaç verildikten sonra port bölgesinde ve sağ kolunda bir ağrı ortaya çıktı. bu ağ... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Adem Güngör

  Prof. Dr. Adem Güngör

  Ağrının portun pozisyonuyla ilgili olduğunu düşünmüyorum.damardan çıkması mümkün değil. muhtemel ilaçlara bağlı hassasiyet gelişmiş olabilir. bir süre sonra azalarak geçecektir. geçmiş olsun.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

Adem Güngör Kimdir?

Prof. Dr. Adem GÜNGÖR, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1986 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi, İbn-i Sina Hastanesi Göğüs Cerrahisi Ana Bilim Dalı'nda yapmış ve Göğüs Cerrahisi Uzmanı olmuş ve bu hastane'de görev almaya devam etmiştir.

1990 Yılından itibaren değişik zamanlarda ve belirli sürelerde Londra Royal Brompton Heart and Lung Institute, Londra Chest Hospital, Londra Harefield Transplantation Center, Edinburgh City Hospital, New Castle Freeman Hospital'da ve daha kısa süreli olmak üzere birçok uluslararası merkezde aktif olarak ameliyatlara katılmıştır. Göğüs Cerrahisi alanında 1995 yılında “Doçent”, 2001 yılında ise “Profesör” ünvanı almaya hak kazanmış olan Prof. Dr. Adem GÜNGÖR, mesleki çalışmalarına kurucusu olduğu Meda Klinik Göğüs Cerrahisi kliniği'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ANKARA ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Prof. Dr. Adem Güngör tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Yayınladığı Makaleler.