Uzm. Dr.

Abdüllatif İlbey

Kardiyoloji - Konya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: EKO, Kalp Ritim Bozukluğu, Tansiyon düşüklüğü / yüksekliği... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

13 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kolesterol

  Merhaba doktor bey, aile hekimine gittim kan tahlilleri sonucu kolesterol 263, trigliserit 242, ldl kolesterol 153, vldl 40 çıktı. yüksek kolesterol dedi ve beni kardiyolojiye yönlendirdi. bu sonuçlar kötü mü bilgi verebilirmisiniz.şimdiden teşekkürler

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Abdüllatif İlbey

  Uzm. Dr. Abdüllatif İlbey

  Merhaba asli hanim. eğer kalp hastaliği için risk faktörleriniz yoksa bu değerler için ilaç kullanmaniz gerekmez.eğer risk faktörleriniz varsa (şeker hastaliği, tansiyon, sigara, ailede kalp hastaliğinin olmasi) o zaman kalp doktoruna görünüp en azindan kolesterol diyeti verilebilir. hiç bir risk fa... Cevabı gör

 • Gogus agrisi ve bulanti

  Merhaba benim sorunum 5 gundur geçmeyen gogus agrisi agri soyle oluyor 15 20dkda bir ayni yere 2 3 saniye agri giriyor. bununla birlikte dun aksamdan beri midem bulaniyor ishalim ve kusuyorum atesim suan 38 derece doktora gittim ekg kan testi yapildi sonuc temiz cikti.bu gunde saglik ocagina gittim... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Abdüllatif İlbey

  Uzm. Dr. Abdüllatif İlbey

  Ağrinizin karakteri kalp ağrisina hiç uymuyor. 2-3 saniyelik kalp ağrisi olmaz. sigara kullaniyorsaniz akciğerden kaynaklanabilir. 38 derece ateşin ve ishalin, kusman daha önemli bir intaniye uzmanina görünürseniz iyi olur. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Abdüllatif İlbey Kimdir?

Uzm. Dr. Abdullatif İLBEY, 1972 yılında Gaziantep'te doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerini bitirdikten sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 1996 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi'inde yapmış ve 2004 yılında Kardiyoloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında Özel Akademi Hastanesi, Özel Vakıf Hastanesi ve Özel Altınova Hastanesi gibi pek çok kurumda görev yapmış olan Uzm. Dr. Abdullatif İLBEY, mesleki çalışmalarına şu anda Özel İrmet Hospital'da Kardiyoloji Uzmanı olarak devam etmektedir.

Uzm. Dr. Abdullatif İLBEY, mesleki hayatı boyunca birçok kongre, eğitim ve seminere katılmış olup iyi derecede İngilizce bilmektedir. Ayrıca Kardiyoloji Derneği üyesidir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • FIRAT ÜNIVERSITESI

İletişim bilgileri


 • Özel Medova Hastanesi
  AdresŞeyh Şamil Mahallesi Dosteli Caddesi No:52/1 Selçuklu/KONYA  Selçuklu, Konya  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Abdüllatif İlbey tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.