Op. Dr.

Abdulkadir Polat

Ortopedi ve Travmatoloji - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Eswt Tedavisi, Omuz Çıkığı, Kas-Iskelet Sistemi Tümörleri, Ayak ve ayak bileği artrodezi, Kalça protezi ameliyatları, Ayak parmağı ampütasyonu... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

60 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Sağ diz mr sonucu

  Merhaba doktor bey, sağ dizimde meydana gelen ağrıdan ve içerisinden gelen sesten dolayı muayene olmuştum. mr sonucunda ise 'intraartiküler ve suprapatellar reseste artmış minimal synovial effüzyon izlenmiştir.derin infrapatellar bursada minimal effüzyon izlenmiştir.' sonucuna varılmıştır. doktorum... devamı

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Abdulkadir Polat

  Op. Dr. Abdulkadir Polat

  Dizlerinizi zorlamaktan olabilecegi. diz icinde mekanik veya romatizmal bir sebepten olabilir. bir muddet aktivite kisitlamasi, antienflamatuar tedavi sonrasi ..(yaklasik 2 hafta) sikayetleeinizin dwvami halinde romatoloji bolumune muayene olmanizi oneririm.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Arnavutköy Devlet Hastanesi
  AdresEski Edirne Cd. No:3, 34275 Arnavutköy/İstanbul  Beşiktaş, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Op. Dr. Abdulkadir Polat tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.