Doç. Dr. Züleyha Cihan Özdamar Karaca

Dahiliye - İç Hastalıkları, Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları - Kayseri

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Köşk, Talas Blv., 38030 Melikgazi/Kayseri  Kayseri
Erciyes Üniversitesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Züleyha Cihan Özdamar Karaca Hakkında

Züleyha Cihan Özdamar Karaca Kimdir?

Doç. Dr. Züleyha Cihan Özdamar Karaca, Dahiliye - İç Hastalıkları ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Züleyha Cihan Özdamar Karaca, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Mezun Olduğu Okullar
  • Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi (Diploma: 04.05.2010)

Züleyha Cihan Özdamar Karaca Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Zamanlama
İlgi
Ortam

Doktor Hanim'i gorunce bile hormonlarim dengeye giriyor. Hanimefendiligi, yumusakligi ,ilgisi,insanligi on numara bes yildiz. Endokrinde baska dr. aramayin. Herkese tavsiye ediyorum. Selime Keskin 02-02-2020

p..rbüz
Zamanlama
İlgi
Ortam

Doç. Dr. Züleyha Cihan Özdamar Karaca : Doktorluğundan önce insanlığı rehber edinmiş. Doktorluğu mükemmel üstü. Teşekkürler Hocam. Eyup Gürbüz 25-08-2019

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Züleyha Cihan Özdamar Karaca tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Züleyha Cihan Özdamar Karaca kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. Z Özdamar Karaca ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Züleyha Cihan Özdamar Karaca için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Z Özdamar Karaca şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Züleyha Cihan Özdamar Karaca ile anlaşmalı?
Züleyha Cihan Özdamar Karaca kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Züleyha Cihan Özdamar Karaca nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Züleyha Cihan Özdamar Karaca Erciyes Üniversitesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Züleyha Cihan Özdamar Karaca hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Züleyha Cihan Özdamar Karaca Dahiliye - İç Hastalıkları, ,Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları uzmanıdır.

Doç. Dr. Züleyha Cihan Özdamar Karaca için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Züleyha Cihan Özdamar Karaca muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Züleyha Cihan Özdamar Karaca hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. Z Özdamar Karaca ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Züleyha Cihan Özdamar Karaca hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Z Özdamar Karaca hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.