Doç. Dr. Ozan Luay ABBAS, Ankara, Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi

Doç. Dr. Ozan Luay ABBAS

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi - Ankara

Burun Estetiği (Rinoplasti), Karın Germe, Liposuction

Takvim talep etDeğerlendir

Özgeçmiş

Doç. Dr. Ozan Luay Abbas, 1981 yılında Ankarada doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini 2006 yılında başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise aynı üniversitede yapmış ve 2012 yılında Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı olmuştur.

2012-2018 yılları arasında Ahi Evran Üniversitesi Hastanesi'nde çalışmış olup mesleki çalışmalarına Memorial Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Estetik Plastik Cerrahi Derneği, Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği, Acil El Cerrahisi ve Microcerrahi Derneği üyesi olup iyi derecede Arapça, İngilizce, Fransızca bilmektedir.

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Ozan Luay ABBAS kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. O ABBAS ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Ozan Luay ABBAS için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. O ABBAS şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Ozan Luay ABBAS nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Ozan Luay ABBAS Memorıal Ankara Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Ozan Luay ABBAS hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Ozan Luay ABBAS Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi, uzmanıdır. Burun estetiği (Rinoplasti), Çene estetiği, Dudak dolgusu, Dudak ve yüz dolgusu, Estetik cerrahi, Kol germe, Liposakşın, Meme estetiği, Meme onarımı alanlarında hizmet veriyor ve Burun Estetiği (Rinoplasti), Karın Germe, Liposuction, Meme Büyütme, Meme Kanserine Bağlı Meme Cerrahisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Ozan Luay ABBAS için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Ozan Luay ABBAS muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Ozan Luay ABBAS hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. O ABBAS ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Ozan Luay ABBAS hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. O ABBAS hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.