Doç. Dr. Müferet Ergüven

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Romatolojisi - İstanbul

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Müferet Ergüven Hakkında

Müferet Ergüven Kimdir?

Doç. Dr. Müferet Ergüven, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ve Çocuk Romatolojisi alanlarında faaliyet göstermektedir. ve Çocuk Romatolojisi Müferet Ergüven, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Müferet Ergüven Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 3)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

t..N
Zamanlama
İlgi
Ortam

Branşında tek kelime ile süper. Kızım 4 yaşında iken teşhis koydu. Kızım şuan 21 yaşında. Müferret hocam yetişkin servisinde olsa kontrollerimizi tereddütsüz ona gideriz. Bizim gittiğimiz yıllarda Göztepe Araştırma hastanesinin fiziki şartları berbattı. Müferret hanım buna rağmen canla başla tüm hastalarla yakinen ilgileniyordu. Teşekkürler hocam 14-12-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Müferet Ergüven tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Müferet Ergüven kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. M Ergüven ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Müferet Ergüven için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. M Ergüven şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Müferet Ergüven ile anlaşmalı?
Müferet Ergüven kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Doç. Dr. Müferet Ergüven nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Müferet Ergüven Sb İstanbul Medeniyet Üniversitesi Göztepe Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı(S) bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Müferet Ergüven hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Müferet Ergüven Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk Romatolojisi uzmanıdır.

Doç. Dr. Müferet Ergüven için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Müferet Ergüven muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Müferet Ergüven hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. M Ergüven ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Müferet Ergüven hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. M Ergüven hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.