Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı, İstanbul, Genel Cerrahi

Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı

Genel Cerrahi - İstanbul

Şeker ameliyatı, Obezite Cerrahisi, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi

Randevu Al 0 (850) 811 39 31Soru Sor

Doktorun Adresi

Çamlık Mahallesi, Selçuklu Cd. No:22, 34912  Pendik, İstanbul
Emsey Hospital

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster
İmkanlar
Otopark (Ücretli) Vale Kredi kartı ile ödeme Nakit Sgk Anlaşmalı

Hacı Mehmet Odabaşı Hakkında

Hacı Mehmet Odabaşı Kimdir?

Doç. Dr. Hacı Mehmet ODABAŞI, 25 Ocak 1965 yılında doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini başarıyla tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. İhtisasını ise, İstanbul Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde yaparak Genel Cerrahi uzmanı olmuştur.

Şile Devlet Hastanesi'nde görev aldıktan sonra Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde ''Doçent Doktor'' unvanı ile çalışmalarını sürdürmüştür.

Doç. Dr. Hacı Mehmet ODABAŞI, mesleki çalışmalarına Emsey Hospital Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL HAYDARPASA NUMUNE EGITIM VE ARASTIRMA

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08 1997

Tecrübe: 22 yıl 11 ay

Deneyimler

 • İstanbul Haydarpaşa Numune Eğıtım Ve Araştirma Hastanesı
  08 1997 - 05 2017
 • Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi
  08 2017 - Şu Anda

İlgilendiği Hastalıklar

 • Şeker ameliyatı
 • Obezite Cerrahisi
 • Laparoskopik (kapalı) Cerrahi
 • Endokrin Cerrahi
 • Hepatobiliyer Cerrahi

Tedaviler

 • Şeker ameliyatı
 • Gastrik Bypass Revizyon
 • Tüp Mide Revizyon
 • Tüp mide ameliyatı
 • Tüp mide ameliyatı

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 39 31

Doktor Yorumları

Değerlendir
4 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

ur..

Kendisi safra kesesi ameliyatımı gerçekleştirdi. Alanında başarılı, herşeyi açıklayan ve ilgili bir doktor. Ameliyatım başarılı geçti. Kesinlikle tavsiye ediyorum. 02-02-2020

e..ar

5 Ekim 2018 tarihinde iki kasığımdan laproskopik ve göbeğimden fıtık ameliyatı oldum. Ameliyatımı gerçekleştiren sayın Doç.Dr.Hacı Mehmet Odabaşı'na teşekkür ederim. Hocamız, son derece ilgili, bilgilendirici ve pozitif bir kişiliğe sahip. Ayrıca, operasyon tarihinden 1 hafta sonra normal hayatıma geri dönebildim. Kendisini uzman ellere emanet etmek amacıyla araştırma yapanlar için bu notu yazmayı borç bildim. Sağlık sıkıntısı olan herkese acil şifalar dilerim. 09-11-2018

r..a

Merhaba, adım Onur Kara. Öncelikle sanal ortamda böylesine yararlı bir platform oluşturduğunuz için teşekkürler. İşte tamda bu noktada öylesine kişiler ile tanışırsınızki bizlerin zihinlerinde yer edinen bu bulanıklığı derya deniz, berrak bir hale getirir, sizlere umut aşılar, gelecek ile ilgili kaygılarınızın yerini hayata dair kuracağınız “UMUT” ile doldurur. Sağlık herşeyin başıdır. İşte bana ve aileme “UMUT” etme imkanını veren Doç.Dr.Hacı Mehmet ODABAŞI hocamızdır. Hocamız ile tanışmadan önce babam 4 kez aynı yerden operasyon geçirmişti. Tekrar nükseden hastalığı ile böbrek bölgesinde bulunan tümör hücrelerinin dışında, bağırsak kısmında da bulunduğunu öğrendik. Diğer böbreği iflas aşamasında, mide yıpranmış, kalp artık ameliyatı kaldıramayacak düzeyde yorulmuş olduğunu öğrendik. Hocamızın tespit ve analizleri sonucunda ameliyat öncesi ( 2-3 gün ) bir program ile tedavi süreci başladı. Bundan sonra yaklaşık 7 saat süren başarılı bir operasyon ile bağırsak ve böbrek bölgesi boşluğunda yer alan tümör yapısı hocamız tarafından alındı ve 1 hafta sonra taburcu edildik. Babamın hastaneye geldiğinde ki ve taburcu olduktan sonra ki hali hocamızın başarısıydı. Bu vesile ile bizlere ailemizden biri gibi davranan, güleryüzlüğünü hiç esirgemeyen, samimi ve mütevazı kişiliğini başarısıyla süsleyen, bizlere “UMUT” aşılayan saygıdeğer Doç.Dr.Hacı Mehmet ODABAŞI hocamıza huzurunuzda teşekkür eder, başarılarının devamını dilerim. Saygılarımla 19-02-2018

da..al

Mükemmel bir doktor, bunun haricinde harika bir insan.. Gözünüz kapalı güvenebileceğiniz, çok sempatik bir hocadır kendisi :) 22-05-2017

4 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 39 31

Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı Emsey Hospital Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı Genel Cerrahi, uzmanıdır. Şeker ameliyatı, Gastrik Bypass Revizyon, Tüp Mide Revizyon, Tüp mide ameliyatı, Tüp mide ameliyatı, Revizyon Ameliyatı, Revizyon Ameliyatı, Sleeve gastrektomi (tüp mide) ameliyatı, Sleeve gastrektomi (tüp mide) ameliyatı, Mini gastrik bypass alanlarında hizmet veriyor ve Şeker ameliyatı, Obezite Cerrahisi, Laparoskopik (kapalı) Cerrahi, Endokrin Cerrahi, Hepatobiliyer Cerrahi hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Hacı Mehmet Odabaşı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsizdir. Muayene ücret bilgisi için doktorunuza / uzmanınıza başvurunuz.


.