Doç. Dr. Gül Nihal Nursal, Adana, Nükleer Tıp

Doç. Dr. Gül Nihal Nursal

Nükleer Tıp - Adana

Genel Nükleer Tıp, PET-BT (Pozitron Emisyon Tomografisi), Tiroid Kanser Ve Hipertiroidi Tedavisi

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Yüreğir Başkent Hastanesi Dadaloğlu Mah.2591 Sok. No:4/A  Yüreğir, Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Gül Nihal Nursal tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Metastatik lenf nodu için gama prob gerekli mi?

  Gama prob gerekli mi? merhabalar, boynumda primeri bilinmeyen "melanom" metastazı (sadece iki lenf nodunda) vardı. boyun diseksiyonu ameliyatı sonrasında hemen aynı bölgede yeni lenf nodunda nüks etti. ameliyat kararı alındı. tek lenf nodu çıkarılacak. fakat bu lenf nodunda yüzde elli yüzde altmış o... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Gül Nihal Nursal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Tarama sintigrafisi

  Merhabalar hocam. 5 mci tiroit taraması oldum. sonuçlarda patolojik tutulum olmadığı söylendi. 7 aylık çocuğumdan 4 gün ayrı evde kaldım. bundan sonra 4 gün de aynı evde 2 metrelik mesafeye dikkat etmeye çalıştım. bu 8 günlük süre yeterlimiydi acaba onu merak ediyorum teşekkür ederim.

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Gül Nihal Nursal

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Gül Nihal Nursal kimdir , telefon numarası nedir?

Doç. Dr. G Nursal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Gül Nihal Nursal için nasıl randevu alabilirim?

Doç. Dr. G Nursal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Gül Nihal Nursal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Doç. Dr. Gül Nihal Nursal Başkent Üniversitesi Adana Uygulama ve Araştırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Gül Nihal Nursal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Doç. Dr. Gül Nihal Nursal Nükleer Tıp, uzmanıdır. Hipertiroidide radyoiyot (atom) tedavisi, Tiroid hastalıklarının teşhisi ve tedavisi, Tiroid kanserinde radyoiyot (atom) tedavisi alanlarında hizmet veriyor ve Genel Nükleer Tıp, PET-BT (Pozitron Emisyon Tomografisi), Tiroid Kanser Ve Hipertiroidi Tedavisi, Hipertiroidi (Zehirli Guatr, Tiroid Hormon Fazlalığı), Böbrek Sintigrafisi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Gül Nihal Nursal için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Gül Nihal Nursal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Gül Nihal Nursal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Doç. Dr. G Nursal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Gül Nihal Nursal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Doç. Dr. G Nursal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.