Doç. Dr. Fethi Atıl, Kırıkkale, Diş Hekimi
Doç. Dr.

Fethi Atıl

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Kırıkkale

Botox – dolgu, Genel Ağız Diş Ve Çene Cerrahisi, İmplant Uygulamaları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Kurtuluş Mahallesi 692. Sokak No:31  Merkez, Kırıkkale
Kırıkkale Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
2 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

han..

Kirikkale universitesinden mezun olacagim dönem yani 2011 de tam 3 yirmilik diş ameliyatimi fethi hocam yapti. Hocamız çok esprili, güven veren, ve işini de hakkıyla yapan biri. Son kalan yirmilik dişimi de cektirmem gerek. Su an uşak ta ikamet ediyorum ve bir bahane ile açıkçası izmire gitmek yerine kirikkaleye gidip fethi hocamızın ameliyat yapmasını istiyorum. Başka bir hekime guvenebilecegimi sanmıyorum. 04-04-2016

iha ..kin

Hem doktor olarak hem de insan olarak çok mükemmel biri...... 22-11-2015

2 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Fethi Atıl tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • 20'lik gömülü diş sinire yakın

  Doktor bey benimde bir 20'lik dişim gömülü ve sinirlere de çok yakın olduğu için yaşadığım şehirde almaya kimse yanaşmıyor. kırıkkale'yi önerdi herkes ama nasıl randevu alacağımı bilmiyorum.

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Fethi Atıl

  Fakülteye gelerek klinik ve radyografik muayeneniz yapıldıktan sonra randevu alabilirsiniz. operasyon gerekliliği ve planı muayeneden sonra belirlenerek gerekliyse operasyon tarihi ayarlanacaktır.

 • Gömük 20'lik diş çekimi

  Hocam merhabalar... 19 nisanda alt çene çapraz 20' lik dişimi ameliyatla aldırdım ve ameliyat sonrası akşam dikişlerim patladı acil serviste tekrar dikiş attılar. çekilen bölgeyi temiz tutarak 4 güne yakın bir sürede iyileşti, herhangi gibi bir ağrım sızım yok hatta katı gıdalara başladım rahatlıkl... devamı

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Fethi Atıl

  Klinik olarak değerlendirmeden bir yorum yapmam mümkün değil. ancak anlattıklarınıza istinaden diş çekimini yapan hekime kontrol ettirmenizin yararlı olacağını düşünüyorum.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.