Doç. Dr. Cem Demirel, İstanbul, Kadın Hastalıkları ve Doğum

Doç. Dr. Cem Demirel

Kadın Hastalıkları ve Doğum - İstanbul

Sezaryen, Rabdomiyom, Genital Herpes (Uçuk)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

  Kadıköy, İstanbul
Femical clinik kadın sağlığı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Cem Demirel Hakkında

Cem Demirel Kimdir?

Doç. Dr. Cem Demirel, Kadın Hastalıkları ve Doğum alanlarında faaliyet göstermektedir. Cem Demirel, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Cem Demirel tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Cem Demirel kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. C Demirel ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Cem Demirel için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. C Demirel şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Cem Demirel nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Cem Demirel Femical clinik kadın sağlığı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Cem Demirel hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Cem Demirel Kadın Hastalıkları ve Doğum, uzmanıdır. Laparoskopik tüp ligasyonu, Labioplasti (iç dudak estetiği), Vajinal duş, Spiral taktırma, Vajinal histerektomi alanlarında hizmet veriyor ve Sezaryen, Rabdomiyom, Genital Herpes (Uçuk), Hipnozla Doğum, Fetal Ekokardiyografi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Cem Demirel için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Cem Demirel muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Cem Demirel hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. C Demirel ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Cem Demirel hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. C Demirel hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.