Doç. Dr. Akgül Akpınarlı, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - İstanbul

Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), Besin (Gıda) Alerjisi, Allerjik Astım

Randevu Al 0 (850) 811 32 27Soru Sor

Doktorun Adresi

Bağdat Cad. No: 272 B Blok Daire: 6 Caddebostan  Kadıköy, İstanbul
Doç. Dr. Akgül AKPINARLI Muayenehanesi

En yakın müsaitlik:

Takvimi Göster

Akgül Akpınarlı Hakkında

Akgül Akpınarlı Kimdir?

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı, tıp eğitimini 1991 yılında Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Ardından Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını ve Çocuk Alerji üst ihtisasını Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde gerçekleştirdi.

Dr. Akpınarlı, 2001 yılında ABD'de bulunan dünyaca ünlü National Institutes of Health’de (NIH) 12 yıl süreyle Alerji ve İmmünoloji konularında çalışmalar ve araştırmalar yürüttü ve bu dönemde alanında çok ünlü profesörlerle çalışma imkanına sahip oldu.

Dr. Akpınarlı, doçentlik unvanını 2011 yılında aldı ve 2012 yılında Türkiye'ye dönerek Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde bulunan Acıbadem Kadıköy, Acıbadem Maslak ve Acıbadem Bakırköy hastanelerinde çalışmaya başladı. Kendisi ayrıca Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Çocuk Alerji ve İmmünoloji konularında ders vermeyi sürdürmektedir.

Dr. Akpınarlı, 2014 Ocak ayından itibaren Acıbadem Sağlık Grubu’ndan ayrılarak kendi özel muayenehanesini kurdu ve hastalarına halen burada hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI

İlgilendiği Hastalıklar

 • Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi)
 • Besin (Gıda) Alerjisi
 • Allerjik Astım
 • Astım
 • Alerjik Bronşit

Tedaviler

 • Alerji değerlendirmesi ve tedavisi
 • Alerji tanı ve tedavileri
 • Anne Sütü ve Anne Beslenmesi
 • Astım Tanı ve Tedavisi
 • Besin Alerjisi Takibi

Fotoğraflar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 32 27

Doktor Yorumları

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Yaklaşiminiz ve oneriler için tesekkurler... 27-10-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Pfapa sendromu

  2yaş 9 aylık kızım çok sık ateşleniyor doktorumuz pfapa öntanısı koydu tez doz prednol ilk seferde işe yaradı ancak daha sonrasında sonuç alamadık. doktorumuz immunoloji uzmanına başvurmamızı istedi. bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz?

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Akgül Akpınarlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • 5 yaş kız için

  2 aydır sebebi bilinmeyen büyüme ağrısına benzer ağrılar için ibufen kullanıyoruz. bu kada ruzun süre kullanmak zararlımıdır. ne kullanmak yada yapmak gerekli eklem kas ağrıları için.

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Akgül Akpınarlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sık Sorulan Sorular

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı ile nasıl iletişime geçerim?
Doç. Dr. Akgül Akpınarlı ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ayarabilirsiniz: 0 (850) 811 32 27

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. Akgül Akpınarlı için online veya telefonla randevu alabilirsiniz. Doç. Dr. Akgül Akpınarlı için randevu takvimini ve en erken randevu gün/saatini doktorsitesi.com profilinde bulabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Akgül Akpınarlı Doç. Dr. Akgül AKPINARLI Muayenehanesi Bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret edebilirsiniz.

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Akgül Akpınarlı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Alerji değerlendirmesi ve tedavisi, Alerji tanı ve tedavileri, Anne Sütü ve Anne Beslenmesi, Astım Tanı ve Tedavisi, Besin Alerjisi Takibi, Bronşit tanı ve tedavi, Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi, Çocuklarda allerjen immunoterapi, Çocuklarda astım, Çocukluk çağı alerji hastalıklarının erken tanısı alanlarında hizmet veriyor ve Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), Besin (Gıda) Alerjisi, Allerjik Astım, Astım, Alerjik Bronşit hastalıkları uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı için muayene ücreti nedir?
Doç. Dr. Akgül Akpınarlı muayene ücreti sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Akgül Akpınarlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.
Doç. Dr. Akgül Akpınarlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. Akgül Akpınarlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Doktordan Randevu Al


.