Doç. Dr. Akgül Akpınarlı, İstanbul, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - İstanbul

Alerji Testleri, Juvenil Behçet Hastalığı, Alerjik Konjonktivit (Alerjik Göz Hastalığı)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Bağdat Cad. No: 272 B Blok Daire: 6 Caddebostan  Kadıköy, İstanbul
Doç. Dr. Akgül AKPINARLI Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Akgül Akpınarlı Kimdir?

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı, tıp eğitimini 1991 yılında Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Ardından Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını ve Çocuk Alerji üst ihtisasını Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde gerçekleştirdi.

Dr. Akpınarlı, 2001 yılında ABD'de bulunan dünyaca ünlü National Institutes of Health’de (NIH) 12 yıl süreyle Alerji ve İmmünoloji konularında çalışmalar ve araştırmalar yürüttü ve bu dönemde alanında çok ünlü profesörlerle çalışma imkanına sahip oldu.

Dr. Akpınarlı, doçentlik unvanını 2011 yılında aldı ve 2012 yılında Türkiye'ye dönerek Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde bulunan Acıbadem Kadıköy, Acıbadem Maslak ve Acıbadem Bakırköy hastanelerinde çalışmaya başladı. Kendisi ayrıca Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Çocuk Alerji ve İmmünoloji konularında ders vermeyi sürdürmektedir.

Dr. Akpınarlı, 2014 Ocak ayından itibaren Acıbadem Sağlık Grubu’ndan ayrılarak kendi özel muayenehanesini kurdu ve hastalarına halen burada hizmet vermektedir.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Yaklaşiminiz ve oneriler için tesekkurler... 27-10-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Pfapa sendromu

  2yaş 9 aylık kızım çok sık ateşleniyor doktorumuz pfapa öntanısı koydu tez doz prednol ilk seferde işe yaradı ancak daha sonrasında sonuç alamadık. doktorumuz immunoloji uzmanına başvurmamızı istedi. bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz?

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Akgül Akpınarlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • 5 yaş kız için

  2 aydır sebebi bilinmeyen büyüme ağrısına benzer ağrılar için ibufen kullanıyoruz. bu kada ruzun süre kullanmak zararlımıdır. ne kullanmak yada yapmak gerekli eklem kas ağrıları için.

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Akgül Akpınarlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor
Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.