Doç. Dr. Akgül Akpınarlı

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi - İstanbul

Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), Besin (Gıda) Alerjisi, Allerjik Astım

Takvim talep et Değerlendir Soru Sor

Doktorun Adresi

Bağdat Cad. No: 272 B Blok Daire: 6 Caddebostan  Kadıköy, İstanbul
Doç. Dr. Akgül AKPINARLI Muayenehanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Akgül Akpınarlı Hakkında

Akgül Akpınarlı Kimdir?

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı, tıp eğitimini 1991 yılında Anadolu Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladı. Ardından Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ihtisasını ve Çocuk Alerji üst ihtisasını Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde gerçekleştirdi.

Dr. Akpınarlı, 2001 yılında ABD'de bulunan dünyaca ünlü National Institutes of Health’de (NIH) 12 yıl süreyle Alerji ve İmmünoloji konularında çalışmalar ve araştırmalar yürüttü ve bu dönemde alanında çok ünlü profesörlerle çalışma imkanına sahip oldu.

Dr. Akpınarlı, doçentlik unvanını 2011 yılında aldı ve 2012 yılında Türkiye'ye dönerek Acıbadem Sağlık Grubu bünyesinde bulunan Acıbadem Kadıköy, Acıbadem Maslak ve Acıbadem Bakırköy hastanelerinde çalışmaya başladı. Kendisi ayrıca Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde Çocuk Alerji ve İmmünoloji konularında ders vermeyi sürdürmektedir.

Dr. Akpınarlı, 2014 Ocak ayından itibaren Acıbadem Sağlık Grubu’ndan ayrılarak kendi özel muayenehanesini kurdu ve hastalarına halen burada hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ
Uzmanlık aldığı kurum
 • HACETTEPE ÜNIVERSITESI
İlgilendiği Hastalıklar
 • Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi)
 • Besin (Gıda) Alerjisi
 • Allerjik Astım
 • Astım
 • Alerjik Bronşit
Tedaviler
 • Alerji değerlendirmesi ve tedavisi
 • Alerji tanı ve tedavileri
 • Anne Sütü ve Anne Beslenmesi
 • Astım Tanı ve Tedavisi
 • Besin Alerjisi Takibi
Fotoğraflar

Akgül Akpınarlı Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

..

Yaklaşiminiz ve oneriler için tesekkurler... 27-10-2015

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Akgül Akpınarlı Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Pfapa sendromu

  2yaş 9 aylık kızım çok sık ateşleniyor doktorumuz pfapa öntanısı koydu tez doz prednol ilk seferde işe yaradı ancak daha sonrasında sonuç alamadık. doktorumuz immunoloji uzmanına başvurmamızı istedi. bu konuda bize yardımcı olabilir misiniz?

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Akgül Akpınarlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • 5 yaş kız için

  2 aydır sebebi bilinmeyen büyüme ağrısına benzer ağrılar için ibufen kullanıyoruz. bu kada ruzun süre kullanmak zararlımıdır. ne kullanmak yada yapmak gerekli eklem kas ağrıları için.

  Doktor Cevabı:

  Doç. Dr. Akgül Akpınarlı

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı kimdir , telefon numarası nedir?
Doç. Dr. A Akpınarlı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı için nasıl randevu alabilirim?
Doç. Dr. A Akpınarlı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Doç. Dr. Akgül Akpınarlı Doç. Dr. Akgül AKPINARLI Muayenehanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Doç. Dr. Akgül Akpınarlı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, ,Çocuk İmmünolojisi ve Alerjisi uzmanıdır. Alerji değerlendirmesi ve tedavisi, Alerji tanı ve tedavileri, Anne Sütü ve Anne Beslenmesi, Astım Tanı ve Tedavisi, Besin Alerjisi Takibi, Bronşit tanı ve tedavi, Çocuk infeksiyon hastalıklarının tanısı ve tedavisi, Çocuklarda allerjen immunoterapi, Çocukluk çağı alerji hastalıklarının erken tanısı, İnek sütü alerjisi alanlarında hizmet veriyor ve Besin Allerjisi (Gıda Alerjisi), Besin (Gıda) Alerjisi, Allerjik Astım, Astım, Alerjik Bronşit hastalıkları konusunda çalışıyor.

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Doç. Dr. Akgül Akpınarlı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Doç. Dr. A Akpınarlı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Doç. Dr. Akgül Akpınarlı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Doç. Dr. A Akpınarlı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.