Bilecik Diz Kapağı Problemleri Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Diz kapağından gelen ses

  Merhaba hocam yaşım 16 her iki diz kapağımdan ses geliyor oturup kalkınca ağrı yok ama korkuyorum birşeymi var diye ..?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ali BAKTIR

  Prof. Dr. Ali BAKTIR

  Sayın mehmet bey; diz kapağından gelen ses eğer ağrılı değil ise çok önemli değerlendirilmez. fakat fizik tedavi egzersizleri bu durumda yardımcı olabilir. sağlıklı günler dilerim.

 • Plika problemi

  Radyologların verdiği diz mr sonucunda plika yazmıyor fakat doktorum plikada sorun oldugunu bu yüzden de kemik iliği ödemi oluştugunu belirtmiştir. böyle bir şey olması mümkünmüdür?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Kürşat TEKER

  Op. Dr. Kürşat TEKER

  İyi günler , plika teşhisi muayene ile kuvvetli şüphe oluşması üzerine verilebilen bir karar. tabii ki mr la da desteklenmesi gerekir ama çok rutin bir şekilde diz içinde plika görüldüğünden sorun olarak değerlendirilmemiş ve raporlanmamış ta olabilir.

 • Kıkırdak ameliyatı sonrası hissedilen takılma

  Merhaba, 7 temmuz 2017 tarihinde body loss iki tane kıkırdak koptuğu için artroskopi ameliyatı oldum. ancak 50 gün sonra dizimde kıkırdak dokunun alındığı yerde tekrar bir takılma hissediyorum. nedeni nedir? ikinci bir ameliyat gerekir mi? ameliyatsız tedavi varsa nasıl olacak? teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Murat BALOĞLU

  Op. Dr. Murat BALOĞLU

  Görüntüleri görmeden birşey söylemek zor gamze hanım

 • Kol ve bacak uyuşukluk

  Hocam merhabalar derin nefes aldığımda önceleri kalcamdan dizime kadar olan bölgede uyuşukluk vardı son birkaç gündür sol kolumda da bu uyuşukluk başladı çözüm için hangi yollara basvurmam gerekir

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Ersan ÖZBUDAK

  Doç. Dr. Ersan ÖZBUDAK

  İyi günler, geçmiş olsun...şikayetiniz çok farklı hastalıkların habercisi olabileceği gibi, tamamen psikolojikte olabilir.. öncelikle bir dahiliye doktoruna başvurmanızı öneririm . yapılacak testler sonrası sizi ilgili branşa yönlendirecektir.