Uzm. Dyt.

Şeyma Oğuz

Diyetisyen - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Diyet Ürünleri, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Kilo Problemleri... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

45 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kilo vermek

  Merhaba hocam, 51 yaşında 1.48 boyunda 68 kilodayım. 1 yıl içinde rahatsızlığımdan dolayı 7 kilo aldım. nöroloji hastasıyım. kas gevşeticisi hapı kullanıyorum. 2017 tahlillerim var.kilo veremiyorum.bu tahliller ile sizden randevu alıp gelebilir miyim?

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dyt. Şeyma Oğuz

  Uzm. Dyt. Şeyma Oğuz

  Merhaba, son 6 ayda yapılmış bütün tahlilleriniz ile randevu alıp görüşmeye gelebilirsiniz. gerekli durumlarda tahlilerin bir kısmı tekrarlanabilir. sağlıklı günler dilerim.

 • Kilo verememek

  Merhaba hocam ben 21 yaşındayım kilom 57 boyum 1.60. boyum kısa olduğu için kilolu gösteriyorum.normal kilom 50 olmam lazim fakat bı türlü veremiyorum kilo.hormonlarimda normal. âdet imde düzenli ve 7 gü n sürüyor. 3 öğün besleniyorum şeker,çikolata şerbetli tatlilar sevmiyorum.sadece kan şekerimi... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dyt. Şeyma Oğuz

  Uzm. Dyt. Şeyma Oğuz

  Merhaba nuray hanım, öncelikle bir dahiliye uzmanına muayene olup, gerekli hormon ( tiroid bezlerinin çalışması ile ilgili ya da insülin direnci gibi) testlerinizi yaptırmalısınız ve bütün testlerin yapıldığından emin olmalısınız. şu an 'hafif kilolu' kategorisindesiniz, gün içinde yediklerinizi... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Şeyma Oğuz Kimdir?

Dyt. Şeyma OĞUZ, 1987 yılında İskenderun'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümünde başladığı lisans eğitimini başarıyla tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. Daha sonra ise Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım programını bitirmiştir.

Üniversite eğitimlerinin ardından VKV Amerikan Hastanesi'nde görev yapmış olan Dyt. Şeyma OĞUZ, 2012 yılında İstanbul Bilim Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Yüksek Lisans programına başlamıştır.

Yeni Huzur Cerrahi Tıp Merkezi ve Alfa Güzellik Merkezi gibi kurumlarda Diyetisyen olarak görev yapmış olan Dyt. Şeyma OĞUZ, mesleki çalışmalarına 2016 yılından beri İstanbul Cerrahi Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dyt. Şeyma Oğuz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.