Dyt.

Sanem Apa Doğan

Diyetisyen - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Besinlerin Saklanma Koşulları, Kilo Kontrolü, Beslenme Bilimleri ve Besinler, Gebelik ve beslenme, Gut hastalığı ve beslenme, İnsülin direnci ve metabolik sendrom... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

2 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Xenical hap

  Merhabalar yaklaşık 5 sene önce safra kesesi ameliyatı oldum ve kesem alındı.sonrasında 10-15 kilo aldım defalarca diyet yapmaya çalıştım olmadı.bugün xenical hapı satın aldım eczaneden.hiçbir sağlık sorunum yok bu ilacı kullanabilirmiyim.

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Sanem Apa Doğan

  Dyt. Sanem Apa Doğan

  Merhaba geçmişler olsun. bir doktor muayenesi olmadan bu ilacı kullanmanız doğru değil. lütfen öncelikle hekiminiz ile görüşünüz. sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

 • Gastro baypast

  Selam ben gastro baypast oldum 52 kilo verdim ama şimdi biraz kilo aldım napmaliyim ben diyet yapmadım yapmam da istendiği

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Sanem Apa Doğan

  Dyt. Sanem Apa Doğan

  Merhaba kaç kilodan kaç kiloya düştünüz?? kaç kiloyu ne kadar zamanda aldınız?? operasyon sonrası diyetisyen desteği aldınız mı? ?

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Sanem Apa Beslenme ve Danışmanlık Hizm.
  AdresTeşvikiye Mah. Hakkı Yeten Cad. No:13 Terrace Fulya Center 2 Kat:14 D:90 34349 Fulya  Şişli, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Sanem Apa Doğan tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.