Dyt.

Sacide Cicibaş

Diyetisyen - Balıkesir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Besinlerin Saklanma Koşulları, Kolestrol, Trigliserid Vb Yüksekliğinde Beslenme, Besin Hazırlama Ve Pişirme Teknikleri, Yeme bozukluklarına yönelik beslenme programları, Reaktif hipoglisemi ve beslenme, Kalp damar hastalıkları ve beslenme... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

37 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Hakkında

Sacide Cicibaş Kimdir?

~~Beslenme Uzmanı ve Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ 10 yıllık tecrübesi sonucu 2015 yılında danışanlarına daha iyi hizmet vermek için Balıkesir de Diyet-S Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Merkezini kurmuştur.

Diyetisyen Sacide CİCİBAŞ Ankara da Güven Hastanesi Klinik Diyetisyen, Başkent Üniversitesi Hastanesi Klinik Diyetisyen-Yoğun Bakım Diyetisyeni, Yüksek İhtisas Hastanesi Kurum Diyetisyeni ve Zekai Tahir Burak Kadın Doğum Hastanesinde Çocuk-Gebe ve Emzikli Anne Diyetisyeni olarak görev yapmıştır.
Balıkesir de çalışma hayatına 2009 yılında Özel Sevgi Hastanesin de Klinik Diyetisyen olarak devam etmiştir. Özel Sevgi Hastanesinde klinik diyetisyen, yoğum bakım diyetisyeni, diyabet diyetisyeni olarak çalışmış. Yatan hastalar için özel diyet yemekleri hazırlatarak, özel sevgi hastanesinde diyet mutfağını kurmuştur.

Sacide Cicibaş kendi Muayenehanesinde danışanlarına özel hizmet vermektedir.

 

Diploma aldığı kurum

  • BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


  • Diyet-S Sacide Cicibaş Beslenme Eğitimi ve Diyet Danışmanlık Ofisi
    AdresKaresi Mahallesi, Atatürk Mh. İsabey Cd. Sidar Apt. No:2 K:1, 10100 Balıkesir  Merkez, Balıkesir  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Sacide Cicibaş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.