Dyt.

Nermin YÜCEL

Beslenme ve Diyetetik (Diyetisyen) - Ankara

  Sağlıklı Beslen, Spor Yap , Sağlıklı Yaşa

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Obezite, Kilo Problemleri, Zayıflık Ve Kilo Alamama Sorunları, Yaşam koçluğu, İnsülin direnci ve metabolik sendrom, Kalp damar hastalıkları ve beslenme... Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  7 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Diyetisyenin İletişim bilgileri

  • Nermin Yücel Beslenme Ve Diyet Danışmanlığı
   AdresBahçelievler 7. Cadde (Yukarı) 70. Sokak 15/4  Çankaya, Ankara  

   Merkez İmkanları

   • Wi-fi
   • Online Doktor Danışma
   • Otopark (Ücretsiz)
   • İkram
   • Vale
   • Kredi kartı ile ödeme
   • Nakit

  Hakkında

  Özgeçmişi

  1984 yılında lise öğrenimini Erciyes Ü.  Sağlık Meslek lisesi ( hemşirelik ) bölümünü 99 diploma derecesiyle bitirmiştir.

  1984 yılında ilk meslek hayatına Hacettepe Hastanesi Genel Cerrahi servisinde nöbetli çalışmaya başlamış, aynı yıl  Hacettepe Üniversitesi Beslenme Ve Diyet bölümünde üniversite eğitimine birlikte başlamıştır. Hacettepe hastanesinde Onkoloji, Dahiliye, Beyin Cerrahi-Ortopedi, Enfeksiyon, Kalp-Damar hastalıkları, Acil servislerinde eğitimiyle birlikte nöbetli çalışma sisteminde 8 yıl hizmet vermiştir. 1990 yılında Diyetisyen ünvanıyla mezun olmuştur.

  1993 yılında Ulaştırma-Haberleşme Bakanlığı bakanlık doktorluk kısmında kurum diyetisyeni ve polikinlik diyetisyeni olarak görev almıştır. Evlilik nedeniyle  Mersin Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu spastik ve özürlü çocuklar rehabilitasyon merkezinde kurum diyetisyeni ve özürlü çocuk beslenmesi üzerinde 8 yıl özellikle özbakım ve beslenme bozukluğu olan çocuklar için beslenme programları, takip etmiştir, idari amir olarak görev almıştır.

  1999 yılında eş tayini nedeniyle Bolu İzzet Baysal Yetiştirme Ve Huzurevinde kurum diyetisyeni olarak, idari amir olarak görev almıştır. Ancak deprem nedeniyle Valilik İl kriz merkezinde Sosyal Dayanışma Vakfında da görev almıştır. 

  2000 yılından sonra tekrar Ulaştırma Bakanlığı doktorluk kısmında görev alınmış, 3 yıl daha hizmet verilip Sağlık Bakanlığı Abdurrahman Yurtaslan Onkoloji ( Demetevler ) hastanesinde klinik diyetisyeni, polikinlik diyetisyeni olarak görev alınmış 2007 yılında 23 yıl hizmetten sonra emekli olunmuştur.

  Emeklilik sonrasında Ümitköy Magicare güzellik ve zayıflama merkezinde obezite üzerinde  özel hasta takip edilmiştir.

  Çankaya Doruk Hastanesinde klinik ve polikinlik diyetisyeni olarak görev alınmış ve özel hasta takibi yapılarak obezite üzerinde çalışılmıştır.

  Mithatpaşa Tıp Merkezi ve Şifacı Tıp Merkezi gibi merkezlerde obezite üzerinde özel hasta takibi yapılarak görev alınmıştır.

  Çankaya Umut Hastanesinde klinik, polikinlikte özellikle kalp-damar hastalıkları üzerinde çalışılmıştır.

  Ümitköy-Kızılay  şubelerinde Elmas Life güzellik ve zayıflama merkezinde özellikle obezite danışanlarına hizmet verilmiş, takip edilmiştir.

  Kırıkkale Hilal Hastanesi  klinik  ve polikinlikte hizmet alınmış, obezite üzerinde hasta takip edilmiştir.

  2016 yılında açılan Nermin Yücel Beslenme Ve Diyet Danışmanlığını kurarak kendi işyerinde danışanlarına diyet ve beslenme sağlıklı yaşam konusunda çalışmalarına devam etmektedir. 

   

  Diploma aldığı kurum

  • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

  Yabancı Diller

  • İngilizce

  Diplomalar ve Sertifikalar

  Fotoğraflar

  Hobiler

  • Kişisel Gelişim
  • NLP

  Hakkında Yorum Yapın

  Hakkında yorum yazın

  Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  YORUM EKLE


  .