Dyt.

Güneş Aynacı Akyıl

Diyetisyen - İzmir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Yaşlı Beslenmesi, Gıda Alerjileri, Diyabet (Şeker) Hastalığı Ve Diyeti, Gelişme geriliği, Gebelik ve beslenme, Gut hastalığı ve beslenme... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

5 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Hipotroidi

  5 aydır hipotriodi tedavisi görüyorum ilaçlarımı düzenli kullanmama rağmen normal seviyeye düşmedi. rejim yaptığım halde kilo veremiyorum. bana kilo vermem için ne önerirsiniz?

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Güneş Aynacı Akyıl

  Dyt. Güneş Aynacı Akyıl

  Bir diyetisyene başvurup onunla iletişim içinde hazırlanacak bir program yapmanızı öneririm. örneğin ben kan grubuna ve kinezyolojik olarak yaptığım gıda tolerans testlerine göre program yapıyorum ve wats up üzerinden de sürekli iletişim içerisinde takip ediyorum. sevgiyle ama zayıf kalın.

 • Fsgs diyet

  Merhaba hocam ben 20 yaşındayım 13 yıldır fsgs var fakat son 1 yılda kolesterolüm 600 e çıktı potasyum yükseldi, bun değeri 51 kreatin 1,97. siklosporin, kortizon kullanmaya başladım ayrıca tansiyon, kolesterol içinde ilaçlar kullanıyorum 4 aydır. şu anda bun değeri ve kreatin aynı seviyelerde koles... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Güneş Aynacı Akyıl

  Dyt. Güneş Aynacı Akyıl

  Tabii ki verilen diyeti uygulamalısınız. zaten bu konuda danışmanınız biz değil sizi takip eden doktorunuz ve diyetisyeniniz olacak. lütfen onlardan yardım alın.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Doğa Güzellik ve Sağlık
  AdresHürriyet Mah. 492/1 Sok. No: 11 / 4 Şirinyer (NATO Otobüs Durağı karşısı)  Buca, İzmir  Haritayı gör  
 • Ladies Wishess Güzellik Merkezi
  AdresMavişehir Park Yaşam Ofisleri B1 Blok Kat: 3 (Doğa Koleji Yanı )  Karşıyaka, İzmir  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Güneş Aynacı Akyıl tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.