Dyt.

Gamze Ganiyusufoğlu

Diyetisyen - Kahramanmaraş

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Yatalak Hasta Beslenmesi, Madde Bağımlılığı Ve Beslenme Problemleri, Genel Diyet, Metabolik hastalıklarda beslenme, Çocuk ve adölesanlarda beslenme, Sağlıklı kilo alma... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

35 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

3 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Hamilelikte diyet

  27 yaşındayım. boy 174 kilom 80. bel fıtığım var. anne olmak istiyorum. bunun için kilo vermem lazım. nasıl bir yol izlemeliyim?

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Gamze Ganiyusufoğlu

  Dyt. Gamze Ganiyusufoğlu

  Ilk önce her hangi bir hastanede dahiliye veya endokrin uzmanına muayene olmalısınız. muyanene sonucuna göre uygun görüldüğü takdirde bir diyetisyenden danışmanlık almanız uygun olacaktır.

 • Diyetisyene ihtiyacim var galiba ...

  Merhaba yaş : 35 boy : 1,85 kg : 92 hareketsiz ve düzensiz beslenme kendimi sağlik açisindan iyi hissetmememe neden oluyor bu konuda diyetisyene gitme karari aldim hangi hastahanede görev yapmaktasiniz. yardimci olursaniz sevinirim.

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Gamze Ganiyusufoğlu

  Dyt. Gamze Ganiyusufoğlu

  Necip fazıl şehir hastanesi k.doğum ve çocuk ek binasında görev yapmaktayım. geldiğiniz zaman ilk önce dahiliye uzmanımıza muayene olmanız gereklidir. lütfen sabah ve aç karnına olacak şekilde muayene olunuz. sağlıklı günler dilerim.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


 • K.DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
  AdresK.DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ K.MARAŞ  , Kahramanmaraş  
 • K.DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ
  AdresK.DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ K.MARAŞ  , Kahramanmaraş  

Hastalarının Değerlendirmeleri (1)

1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Büşra Nur
Büş. Nur.

Ben böyle bir doktor görmedim ya beş yıl önce gittim yanına 158 boy 70 kiloydum sayesinde 47 ye kadar düştüm Allah razı olsun hem yiyerek hem miktar li hemde zorlanmadan yapılan çok güzel bir diyet le tanıştım ve en fazla dikkat etmeyince 7-8 kilo alıyorum o da iki ay dikkat etmeyle gidiyor hemen ? eski kilo mu bir daha görmedim Allahta gostermesin çok mutluyum teşekkür ederim 27-08-2017

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Gamze Ganiyusufoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİRME EKLE


.