Dyt.

Figen Fişekçi Üvez

Diyetisyen - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Bölgesel Yağlanma Ve Kilo Kontrolü, Obezite, Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Kilo alma, Kilo alma diyetleri, Gelişme geriliği... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

38 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Tatlısız yapamıyorum. ekmek falan olmasada olur ama tatlı olmadan duramıyor

  Tatlısız yapamıyorum. ekmek falan olmasada olur ama tatlı olmadan duramıyorum 14 yaşındayım 79 kiloyum boyum 1.66 acil kilo vermem lazım ! sizden gerçekten etkileyici öneriler istiyorum..

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Figen Fişekçi Üvez

  Dyt. Figen Fişekçi Üvez

  Merhaba merve, benden etkileyici öneriler beklemeni anlayabiliyorum fakat bu kadar tatlıya neden düşkün olduğunun bir çocuk endokrinolojisi tarafından araştırıldıktan sonra yüz yüze değerlendirmek en doğru davranış olacaktır. kişiye özel uygulamalar en sağlıklı yaklaşımdır.

 • Merhaba 20 yasında bekar bir kızım boyum 1.61 kilom 66 doktora gidemiorum a

  Merhaba 20 yasında bekar bir kızım boyum 1.61 kilom 66 doktora gidemiorum az yediğim zaman kilo verebiliorum ama iştahlıyım aç kalmaya dayanamıyorum lütfen bana yardım et cevabını bekliyorum kolay gelsin

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Figen Fişekçi Üvez

  Dyt. Figen Fişekçi Üvez

  Merhaba ayhan hanım, doktora gidemediğinizi ifade etmişsiniz fakat doktor yardımıyla şeker kontrollerinizi yaptırmanızda fayda var. belki de insülin düzenleyici desteklere ihtiyacınız var. bunun aydınlatılması sizin için çok iyi olacaktır.

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Fit Yaşam ve Danışmanlık
  AdresBağdat cad.No.298 Kat.3 D.14 Caddebostan  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Figen Fişekçi Üvez tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.