Dyt.

Esra Tüfekçi

Diyetisyen - Muğla

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Gıda Alerjileri, Tip 2 Diyabet, Tip 1 Diyabet, Çocuk ve adölesanlarda beslenme, Kilo alma diyetleri, Zayıflama diyetleri... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

28 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Gebelikte ballisut icmek zararli mi

  Merhaba hicam 3 bucuk aylik hamileyim son 1 bucuk aydir balli sut iciyorum cevremdekiler ballisut icmek cocugq zararli ahraz olur diyolar bu dogru lutfen bana cvp verirmisiniz cok korkuyorum..

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Esra Tüfekçi

  Dyt. Esra Tüfekçi

  Balın allerjik bir besin olduğunu bildiğimiz için kullanırken dikkatli olmak gerek. şimdi ki balların da en doğal olanını bulmamız gerekiyor. biliyorsunuz artık herşey çok yapaylaştı. kilo almanıza genelik sürecinde çok dikkat etmeniz gerektiği için şeker ve şekerli gıda tüketimine dikkat etmeniz ge... Cevabı gör

 • 5 yaşında oğlum var çok kilolu

  06,01,2009 tarihinde doğan oğlum 2 yaşına kadar çok zayıf bir çocuktu. ben guatr hastasıyım 2001 yılında ameliyat oldum o tarihten beri ilaç kullanıyorum. oğlumu 22 aylık olana kadar emzirdim. bu arada her gün levetron kullanıyordum acaba oğlum bundan mı zayıf kalıyordu. emzirmeyi kesince çocuk süt... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Esra Tüfekçi

  Dyt. Esra Tüfekçi

  Bence çocuk doktorunuza başvurun ve gerekli tahlillerini yaptırtın.sonra beslenme düzeni gelsin.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Esra Tüfekçi Kimdir?

Dyt. Esra TÜFEKÇİ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden 1999 yılında birincilikle mezun olarak Diyetisyen unvanı almıştır. 

Mezuniyetinin ardından 2005 yılına kadar İzmir'de bulunan çeşitli kurum ve kuruluşlarda Diyetisyen olarak görev yapmış olan Dyt. Esra TÜFEKÇİ, 2006 yılından beri Muğla'da kurmuş olduğu EsLife Sağlıklı Yaşam Merkezi'nde başarılı çalışmalarına devam etmektedir. 

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Esra Tüfekçi tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.