Dyt.

Esra Aran

Diyetisyen - İzmir

  Başlıca ilgi ve tedavi alanları:Tümü

  Bu hekim siz misiniz?

  Hemen bilgilerinizi güncelleyin

  Bilgilerinizi güncelleyin!

  2 Profil Görüntüleme

  Son 30 günlük profil görüntülenme.

  0 Takvim Talebi

  Toplam randevu takvimi talebi.

  Takvim talep edin

  Hakkında

  Esra Aran Kimdir?

  2006 yılında Başkent üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun olmuştur.  İş hayatına öğrencilik yıllarında 2004 de Ankara’da Spormed spor merkezinde,2006 yılında İstanbul’da NKmed güzellik merkezi ve  Sports Time’da, 2007’de istanbul’da Espoir , 2009 yılında İstanbul’da Alman hastanesinde çeşitli doktorlarla çalışmış ve klinik diyetisyen olarak devam etmiştir.

  Mesleğini İzmir’ de devam etme kararı alan Esra ARAN önce 2011 yılında İzmir Clinic A Plus da çalışmaya başlamış ve akabinde 2012 yılında Park Sima Polikliniği’nde yaklaşık olarak 3 yıl 3ay süreyle klinik diyetisyeni olarak çalışmıştır. Çeşitli gazetelerde, televizyon kuruluşlarında ve internet ortamında beslenme adına sağlıklı bilgi paylaşımlarında bulunmuştur.

  Çalışma hayatı boyunca alanında uzman birçok doktorla çalışma fırsatı elde eden Esra ARAN çeşitli klinik hastalıklar üzerinde de deneyimler edinmiştir. Çocuklarda ve yetişkinlerde tiroid hastalıkları, onkoloji, endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları üzerine çeşitli klinik çalışmaları olmuştur.

  Diyetisyen Esra Aran, danışanlarına sağlıklı ve kaliteli beslenme, zayıflama, kilo alma, hamilelikte öncesinde ve sırasında beslenme, sporcu beslenmesi, hastalıklarda beslenme tedavisi ve çocuklara sağlıklı beslenme alışkanlıklarının  kazandırılması konularında danışmanlık hizmeti vermektedir.

  Bu eğitimler ve deneyimler doğrultusunda Esra ARAN Beslenme ve Danışmanlık merkezi kurmuştur. 

  Diploma aldığı kurum

  • BAŞKENT ÜNİVERSİTESİ

  İlgi Alanları

  İletişim bilgileri


  • Esra Aran Beslenme Ve Danışmanlık Merkezi
   AdresCumhuriyet Bulvarı Kadıoğlu Ap. No: 159 K:2 D:4 Alsancak - İZMİR  Konak, İzmir  Haritayı gör  

   Merkez İmkanları

   • Wi-fi
   • Online Doktor Danışma
   • Otopark (Ücretli)
   • İkram
   • Kredi kartı ile ödeme
   • Nakit

  Hakkında Değerlendirme Yapın

  Hakkında değerlendirme yapın

  Dyt. Esra Aran tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

  DEĞERLENDİR


  .