Dyt.

Dilara Sert

Diyetisyen - Manisa

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Akdeniz Anemisi, Kolestrol, Trigliserid Vb Yüksekliğinde Beslenme, Diyet Ve Doğru Beslenme, Gebelik ve beslenme, Metabolik hastalıklarda beslenme, Diyabet diyeti... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

1 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Kilo veremiyorum

  Yaşım 39 .troid ameliyatı oldum boyum 1.56 kilom 61 kilo veremiyorum sarımsak çayı nın yan etkisi olurmu acaba troid ile ilgili kap kullanıyorum göbeğim var sadece.diyetisyene gittim kilo probleminiz yok diyor ama ben göbeğimden rahatsızım.teşekkür ederim .

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Dilara Sert

  Dyt. Dilara Sert

  Bi 4-5 kilo vermeniz sizin için ideal olacaktır. ama bunu sarımsak çayı gibi şeylerle değil size ve vücut yapınıza uygun bir diyetle sağlarsanız daha sağlıklı ve kalıcı olacaktır. farklı bir diyetisyene gidilebiir... formda ve sağlıklı günler dilerim :)

 • Zayıflama ilaçları

  Eşim 50 yaşında 1,80 boyunda 92,80 kg göbek bölgesi yağlı itachi zayıflama hapını kullanmaya başladı sizce doğru bir şeymi yapıyoruz yoksa zayıflasın derken başka bir yerlere zarar mı veriyoruz lütfen bana cevap verirseniz sevinirim.

  Doktor Cevabı:
  Dyt. Dilara Sert

  Dyt. Dilara Sert

  Zayıflamayı beslenme ve fiziksel aktivite ile sağlamaya çalışın. bunun için de bulunduğunuz yerde bir diyetisye kontrolüne girmenizi öneririm.. sağlıklı günler..:)

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dyt. Dilara Sert tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR

Yayınladığı Makaleler.