Dr.Öğr.Üyesi

Aylin Hasbay Büyükkaragöz

Diyetisyen - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Zayıflama (Kilo verme) tedavisi, Kilo Problemleri, Sağlıklı Beslenme, Yeni doğan metabolik hastalık, Çocuk ve adölesanlarda beslenme, Kilo verme diyetleri... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

53 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

1 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diaformin 1000 mg

  Merhabalar ismim meltem insülin direncim olduğu için diaformin 1000 mg kullandım 12 kilo verdim şimdi kilo veremiyorum ilacı bıraktım ama doktorum devam edebileceğimi söyledi biraz ara verip tekrar başladığımda yine kilo verdirirmi çünkü bazı ilaçlar vücut alıştığı için bir müddet sonra etkisini kay... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz

  Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz

  Merhabalar ilaç konusunda doktoruna danışmanızı öneririm kolay gelsin

 • Size nasıl ulaşabiliriz.

  Aylin hanım size telefonla nasıl ulaşabiliriz. bankacı olan kızımın ani kilo artışı sonucunda strese girmesi ve iş hayatının olumsuz etkilenmesi nedeniyle kilo sorunun sayenizde nasıl aşabiliriz.

  Doktor Cevabı:
  Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz

  Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz

  Merhabalar 05324654005 telefondan ulaşabilirsiniz. iyi günler

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Aylin Hasbay Büyükkaragöz Kimdir?

Yrd. Doç. Dr. Aylin HASBAY BÜYÜKKARAGÖZ, lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü'nde başladığı lisans eğitimini 1995 yılında tamamlayarak Diyetisyen unvanı almıştır. Yine aynı üniversitenin Beslenme Bilimleri'nde 1998 yılında Master derecesini ve 2005 yılında Beslenme ve Diyetetik alanında doktora derecesini almıştır. 2000-2001 yılları arasında Amerika'da Minnosota Üniversitesi'nde gözlemci olarak çalışmalarda bulunmuş ve çeşitli eğitimlere katılmıştır.

2002-2009 yılları arasında Gençlerbirliği 1. Lig Futbol takımının beslenme danışmanlığını yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Aylin HASBAY BÜYÜKKARAGÖZ, 2013 yılında İstanbul Acıbadem Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü kurucu üyesi olmuştur. Kendisi bu tarihten beri aynı üniversitede öğretim üyeliği yapmaktla beraber 2006 yılından beri Ankara'da  bulunan özel danışmanlık merkezinde de mesleki çalışmalarını sürdürmektedir. 

Diploma aldığı kurum

 • HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


 • Yrd. Doç. Dr. Aylin HASBAY BÜYÜKKARAGÖZ Beslenme Danışmanlığı
  AdresJohn F. Kennedy Cad. No: 28/61  Çankaya, Ankara  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr.Öğr.Üyesi Aylin Hasbay Büyükkaragöz tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.