Dt.

Canan YÜMSEL

Diş Hekimi - Antalya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Diş İmplantı, Diş Protezi, Gülüş Tasarımı, Kanal tedavisi, Estetik diş hekimliği uygulamaları, Beyazlatma... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 811 83 30
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

 1. Canan YÜMSEL Kimdir?

  Dt. Canan YÜMSEL, 1967 yılında Muğla'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı eğitimini başarıyla tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

  İmplantolojide All-on-4 ismiyle bilinen özel yöntemin eğitimini, Portekiz-Lizbon’da bu yöntemi geliştiren, dünyanın en büyük diş kliniğinin sahibi Dr Paulo Malo’dan almıştır.

  Dt. Canan YÜMSEL, 1991 - 2013 Yılları arasında Antalya'da kendisine ait özel muayenehanesi'nde hasta kabulü yapmış, daha sonra Özel Hurma Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'ni kurucusu olarak çalışmalarını sürdürmüş ve mesleki çalışmalarına burada devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 01 1989

Tecrübe: 29 yıl 3 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce
 • Rusça (Klinik Dahilinde)
 • Almanca (Klinik Dahilinde)

Deneyimler

 • Özel Muayenehane
  01 1989 - Şu Anda

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hobiler

 • Seyahat Etmek
 • Yüzmek
 • Örgü

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 83 30

Son Cevapladığı Sorular

 • Sabit protez

  Teşekkür ederim hocam . ama ben kanalı 3-4 ay önce yaptırdım. normalde hiç ağrı yoktu. protez için diş kesimi yaptırınca ağrı oluşmaya başladı.

  Doktor Cevabı:
  Dt. Canan YÜMSEL

  Dt. Canan YÜMSEL

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 83 30

  İyi günler, tedaviniz üzerinden zaman geçmiş. işlemleri yaptırdığınız hekiminizle görüşmenizde fayda var.

 • Sabit protez

  Hocam merhaba. ben 3 gün önce kanal tedavisi üzerine geçici sabit protez yaptırdım ve protezin altındaki kanal olan dişlerimde bastırdıkça ağrı ve sızı hissediyorum . bunlar geçici mi yoksa tedavi mı sıkıntılı . teşekkürler ..

  Doktor Cevabı:
  Dt. Canan YÜMSEL

  Dt. Canan YÜMSEL

    İletişim & Randevu: 0 (850) 811 83 30

  İyi günler, kanal tedavisi işleminden sonra 1 hafta yada 10 gün hassasiyetinizin olması çok normal isterseniz bi 15 gün bekleyin. eğer hala rahatsızlığınız geçmezse doktorunuza danışmakta fayda var. sağlıklı günler dilerim.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (2)

2 Yorum Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

Önce araştırdım ve kararımı hurma dişte kullandım, anladım ki isabetli karar vermişim, tüm çalışan doktor ve personeline teşekkürler. 26-03-2018

Dt. Canan YÜMSEL

Dt. Canan YÜMSEL

- 27.03.2018

Çok teşekkür ederiz Abdullah bey. Sağlıklı gülüşler dileriz.

Dolgu yaptırmak için geldim. Herkeste olduğu gibi bende de diş doktoru fobisi vardı. O Koltuğa oturmak benim için korkunç bir duyguydu. Diş Hekimi canan hanıma korkumdan bahsettim ve koltuğa oturamayacağımı söyledim. Canan hanım beni çok kısa sürede ikna edip o korktuğum koltuğa oturmamı sağladı. Dolguyu yaptırdım ama tek işlem bu değildi. Ön dişlerim çok kötüydü. Gülümsemeyi bırakın konuşurken bir elimle ağzımı kapatarak konuşuyordum. Aslında 2 yıl önce ön dişlerimin de bir an önce yapılması gerektiğini biliyordum. İşte o gün benim için karar anıydı. Etraftaki hastalara baktım, önceki diş fotoları ve sonraki diş fotolarına baktım hastaların dişlerini yaptırdıktan sonraki kendine güvenen insan mesajı veren pozları çok belirgindi. Kararımı verdim ve dişlerimi yaptırdım. İlk dakikadan gülümsemem değişti. Şu andaki duygularımı ifade edecek kelime, cümle bulamıyorum. Teşekkürler Canan hanım, teşekkürler güler yüzlü Hurma diş polikliniği çalışanları... 05-03-2018

Dt. Canan YÜMSEL

Dt. Canan YÜMSEL

- 09.03.2018

İyi günler Devrim hanım, Tedavilerinizin sonucundan ve bu süreçten memnun kalmanızdan inanın bizde çok mutlu olduk. Hastalarımızın ne istediğini tam olarak anlayabilmek ve kendilerine istedikleri şekilde tedaviyi uygulamak bizler için çok önemli. Tekrar sağlıklı ve mutlu bir gülüşe kavuşmanızda bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

2 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Ekibim

Diş Hekimi Ayhan AYDOST
Ayhan AYDOST Diş Hekimi 24 yıllık mesleki tecrübe


.