Dt.

Zehra ŞENEL

Diş Hekimi - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Diş X-Ray, Çene Problemleri, Ağız Bakım Uzmanı, İmplant uygulaması, Empress porselen kaplama, Porselen laminate veneer... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

5 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Amalgam dolgu

  İyi günler benim dişlerimde üç tane siyah (amalgam) dolgu var ve internette bunların zararlı olduğunu gördüm, bunları söktürmeli miyim, yaşım 17 bu yıl ygs-lys sınavlarına gireceğim için vaktim olmayacak sınavdan sonra söktürsem olur mu yoksa çok mu acil? iyi günler, teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Dt. Zehra ŞENEL

  Dt. Zehra ŞENEL

  Merhaba emre bey, amalgam dolgunuzun değişme gereği muayene sonunda dişhekimlerince verilmesi gereken karar olup muayene edilmeden bilgilendirme yapılması doğru değildir.iyi günler dilerim.

 • Süt dişi

  Merhaba.8 yaşında yeğenim ön üst santral kesici süt dişi arkasından yeni bir diş çıkıyor.nereye gitmem gerekiyor.teşekkür ediyorum.

  Doktor Cevabı:
  Dt. Zehra ŞENEL

  Dt. Zehra ŞENEL

  Merhaba emrah gülger bey; yeğeniniz için herhangi bir dişhekimine ya da bir pedodontiste gitmenizi önerim.bu yaşta diş değişimi normal kabul edilmekte beraber en doğru sonuç dişhekimi muayenesinden sonra anlaşılacaktır.geçmiş olsun .

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Diş Hekimliğinin İletişim bilgileri

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.