Dr. Dt.

Tülay ŞENER

Diş Hekimi - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ağız Hastalıkları, Genel, Gömülü Diş, Estetik diş hekimliği uygulamaları, Kompozit dolgu, Laminate veneer... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

14 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Süt dişi sallanması

  Merhaba kızım 4.5 yaşında ve alt kısımdaki yan kesici dişi sallanıyor. bu normal mi? bu durumda ne yapmamız gerekiyor. hafif bir kızarıklık olmuş diş etinde. tuzlu su ile gargara yaptırıyoruz. bu dişine dokunmasının bir sakıncası varmıdır? neler yapmamız gerekir. teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Tülay ŞENER

  Dr. Dt. Tülay ŞENER

  Geçmiş olsun.çocuğunuzun dişinde enfeksiyon olabilir .muayene etmek gerekir. enfeksiyon diş sallanmasını hızlandırır.normal koşullarda 6-7 yaşllarında sallanması gerekir.sağlıklı günler dilerim

 • 20lil disin sinirlere yakin olmasi

  Merhabalar ben 19 yasindayim 20 lik dislerim icinbir cene cerrahina gittim ve film sonucu bana kokleri sinire yakin dediler uyusukluk olabilir dediler ve acikcasi korktum bi durumun gerceklesme olasiligi kactir . eger olursa uyusma herhangi bir tedavi yontemi var midir

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Tülay ŞENER

  Dr. Dt. Tülay ŞENER

  Geçmiş olsun.benim bu konuda yorum yapmam için sizi muayene edip filminizi görmem gerekir.çekim sonrası bazen komplikasyonlar görülebilir.dikkatli çalışıldığında sorun yaşamazsınız.sağlıklı günler dilerim.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Diş Hekimliğinin İletişim bilgileri

Hakkında

 1. Tülay ŞENER Kimdir?

  Dr. Dt. Tülay ŞENER, lisans öğrenimini 1979-1984 yılları arasında İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır. 1997-1998 yılları arasında ise ABD The University of Tennessee, College of Dentistry, Department of General Dentistry'de çalışmalar yapmıştır.

  Lisans eğitimi sonrasında 1987-1988 yılları arasında Kayseri SSK Hastanesi'nde, 1988-1989 yılları arasında Ankara SSK Hastanesi'nde, 1997-1998 yılları arasında ABD Kirby Dental Group'ta, 2005-2009 yılları arasında Özel Doktorlar Çağ Tıp Merkezi'nde ve 2014-2015 yılları arasında Özel Yüzüncü Yıl Hastanesi'nde görev yapmış olan Dr. Dt. Tülay ŞENER, mesleki çalışmalarına şu anda Özel Koru Ankara Hastanesi'nde devam etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce, iyi derecede

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.