Dt.

Fulya Gökalp AKAR

Diş Hekimi - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Ağız Kokusu, Zirkonyum Porselen Kronlar, Biberon Çürüğü, İmplant uygulaması, Gece plağı, Diş taşı temizliği... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

7 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş çürüğü

  Hocam merhaba..sol alt arka dişim küçüklüğümden beri üstü tamaman çürük..doktora 10 sene önce görünmüştüm kuru çürük olduğunu köklere zarar vermeyeceğini ağrı yapmayacağını söyleyıp ustunu kaplamıştı..ben genel kontrol amaçlı 2-3 senede bır kaplamayı değiştiriyorum çünkü takılan her kaplama kanama y... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dt. Fulya Gökalp AKAR

  Dt. Fulya Gökalp AKAR

  Dişteki çürük kısım tamamen temizlenip uygun konturlarda ve dişle uyumu yüksek olan bir kron kaplama ile sorununuz düzelecektir.endişe etmeyin .

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Diş Hekimliğinin İletişim bilgileri

 • HF Dental Ağız ve Diş sağlığı Merkezi
  AdresTunalıhilmi Cad. No: 80 kat 3 daire 2 Kavaklıdere  Çankaya, Ankara  

Hakkında

 1. Fulya Gökalp AKAR Kimdir?

  Dt. Fulya Gökalp AKAR, lisans öncesi öğreniminin ardından Ankara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde başladığı lisans eğitimini 1991 yılında tamamlayarak Diş Hekimi unvanı almıştır.

  1992-2012 yılları arasında Ziraat Bankası Hastanesi’nde Diş Hekimi olarak çalışan Dt. Fulya Gökalp AKAR, Gülüş Estetiği, Cosmetic Dentistry, İmplantoloji ve Protez tedavilerinde uzmandır. Lisans eğitiminin yanısıra 2013- 2014 yılları arasında Frankfurt Gothe Üniversitesi'nde Curriculum İmplantoloji eğitimi almıştır.

  Mesleki çalışmalarına HF Dental Ağız ve Diş sağlığı Merkezi'nde devam eden Dt. Fulya Gökalp AKAR, 35’in üzerinde ulusal ve uluslararası kongre, eğitim ve sempozyuma katılmış olup halen güncel gelişme ve teknolojileri yakından takip etmektedir.

Diploma aldığı kurum

 • ANKARA ÜNİVERSİTESİ

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.