Uzm. Dr. Dt.

Evren ÜNER

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Diş İltihabı, Çene Kırığı, Gömük 20 Yaş Dişi Operasyonu, Gömük diş operasyonları, Dental implant, Kanal tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

74 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş rahatsızlığı

  Iyi günler doktor bey benim teyzemde geçmeyen diş ağrısı var. ameliyat oldu 1.5 ×1.2 cm boyutlarında kahverengi renkte ince duvarlı kistik dokudur. materyalin bir kısmı 2 parça 1 kasette takibe alındı. inflamatuar odontojenik kist sağ maksilla, eksizyonel biyopsi tanı fibröz skar üst ant-bölge eksiz... devamı

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Dt. Evren ÜNER

  Uzm. Dr. Dt. Evren ÜNER

  Merhaba, hastanın kendisini görmeden ve ağız içi muayene yapmadan bir şey söylemek mümkün değil. yapılan biyopsi ve sonucuna bakarsak diş kaynaklı bir kistten bahsediliyor. tomografide de, kist alınan bölgenin fibröz yapısı gözüküyor (bu yapı bir hastalık değildir). kist alınan bölge ve sonrasına a... Cevabı gör

 • Kemik cikintisi

  Merhabalar bundan 4 sene önce arka dis kemerimde sol tarafta ufak bir cikinti vardi simdi biraz büyümüş ve sag tarafta da 2 tane daha olusmaya başlıyor bunun nedenini öğrenebilir miyim yardımcı olursanız sevinirim.

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Dt. Evren ÜNER

  Uzm. Dr. Dt. Evren ÜNER

  Merhaba, yirmi yaş dişleriniz sürüyor olabilir. eğer diş değilse yumuşak dokuda ya da kemikte büyüme vardır. röntgenle beraber ağız içi muayenesi gerekir. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Diş Hekimliğinin İletişim bilgileri

Hakkında

 1. Evren ÜNER Kimdir?

  Uzm.Dr.Dt. Evren ÜNER, 04 Nisan 1970 tarihinde Bursa'da doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerini tamamlamasının ardından 1992 yılında Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. İhtisas eğitimini ise yine Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi Anabilim Dalı'nda yapmış ve 1998 yılında Ağız, Diş, Çene Cerrahisi Uzmanı olmuştur.

  1998-2008 yılları arası Üner Diş Sağlık Merkezi kurucusu ve halen çalışmaktadır.1998-1999 yılları arası Diyarbakır Askeri Hastanesi'nde, 2004 yılından itibaren Özel Ortodontist Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği'nde part time olarak çalışmaktadır.

  Türk Oral ve Maksillofasiyel Cerrahi Derneği, Türk Ağız ve Çene Birliği, Klinik Ortodonti Derneği üyesidir.

   

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.