Dt.

Cenk DEMİR

Diş Hekimi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Diş İmplantı, Gülüş Tasarımı, Diş Beyazlatma, Kanal tedavisi, Inlay - onlay (porselen dolgu), Implant tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

7 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş kökleri

  Hocam merhaba benim dişim gecirdiğim göz ameliyati sonrasi narkozdan dolayi kirildilar 7 tane kökü içlerinde kaldi kontrollerimden dolayi diş doktoruna şimdi gidebileceğim nasil bir tedavi uygulanabilir ağrisi çok olur mu fobim de var korkuyorum cevabiniz için tesekkur ederim şimdiden

  Doktor Cevabı:
  Dt. Cenk DEMİR

  Dt. Cenk DEMİR

  Geçmiş olsun, tedavileriniz lokal anestezi altında olacağı için ağrı duymanız mümkün değildir. yapılacak işlemlerin ne olacağını dişleri görmeden söylemek yanlış olur.tedavinizi ihmal etmemenizi öneririm.

 • Diş temizletme

  Diş temizletme yöntemiyle dişlerimiz kendi öz rengine döndürülebilir mi? teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim

  Doktor Cevabı:
  Dt. Cenk DEMİR

  Dt. Cenk DEMİR

  Iyi günler alper bey , diş taşı temizlemesi ile disleriniz var olan rengine döner. beyazlatma işlemi ayrı bir işlemdir. bu işlem 2 yolla olabilir ev yada ofis beyazlatmasi. bilgi için 0 212 227 20 84 iyi günler dilerim...

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Diş Hekimliğinin İletişim bilgileri

 • DENTCORNER Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
  AdresBeşiktaş Cad. Deniz Yıldızı İş Merkezi, No: 1 K: 3  Beşiktaş, İstanbul  

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi

Hakkında

 1. Cenk DEMİR Kimdir?

  Dt. Cenk DEMİR, 1975 yılında doğmuştur. Lisans öncesi eğitimlerinin ardından İstanbul Üniversitesi Çapa Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1998 yılında başarıyla tamamlayarak Diş hekimi unvanı almıştır.

  Mezuniyetinden sonra pek çok kurumda Diş Hekimi olarak görev yapmış olan Cenk DEMİR, günümüzde ise Dent Corner Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde hastalarını kabul etmektedir. 

  Dt. Cenk DEMİR, ağız ve diş sağlığı konusunda 15 yılı aşkın tecrübeye sahiptir. Estetik diş hekimliği alanında katıldığı yurtiçi ve yurtdışı kurslarla bu dalda uzmanlaşmıştır. İş dışındaki zamanının çoğunu ailesiyle geçirmektedir. Ayrıca bisiklete binmeyi sever. İş ve ailesinden arda kalan zamanlarda bisiklet turlarına katılır. Ayrıca evli ve bir çocuk babasıdır. 

   

   

Diploma aldığı kurum

 • İSTANBUL ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Ekibim

Asistan Gülseren Sönmez
Gülseren Sönmez Asistan 5 yıllık mesleki tecrübe


.