Dt.

Yavuz EKİN

Diş Hekimi, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi - Ankara

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Diş Çekimi, Çene Kapanış Bozuklukları, Ağız İçinde Yara, Gömülü diş çekimi, Dental implant, Kanal tedavisi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

17 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş çekimi sonrası hassasiyet

  Merhaba. bir ay önce yirmilik dişimi çektirdim ama sıcak soğuk ne yesem yanındaki diğer dişlerimde sızlama tarzında hassasiyet oluyor. çekilen diş kısmında iyileşme konusunda sıkıntım yok ama yan dişlerde bu sorunum var.bu sıkıntının bir nedeni var mı yoksa çekimden sonra normal mi?

  Doktor Cevabı:
  Dt. Yavuz EKİN

  Dt. Yavuz EKİN

  Gömülü 20 yaş dişi çekimleri genellikle komşu dişin kök yüzeyindeki kemik dokusunun da kaldırılmasıyla ilgili olarak yada gömülü dişin pozisyonu nedeniyle zaten kemiğin erimiş olması nedeniyle hassasiyete neden olabilir. iyileşme ile birlikte kemik ve yumuşak doku oluşur ve dişin kök yüzeyini kaplar... Cevabı gör

 • 20 lik dis

  Baktirdim hocam kökte kalan gorunmuyor

  Doktor Cevabı:
  Dt. Yavuz EKİN

  Dt. Yavuz EKİN

  Medikal durumunuzun değerlendirilmesi ve gerektiğinde bölgenin cerrahi tedavisiyle yara iyileşmesi yeniden başlatılmalıdır. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Özel Clinique 312 Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
  AdresNenehatun cad.No.123 GOP  Çankaya, Ankara  Haritayı gör  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dt. Yavuz EKİN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.