Dr. Dt.

Yasin BOZOK

Diş Hekimi, Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları) - Afyon Karahisar

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel Periodontoloji, Botoks tedavisiyle dişeti estetiği (gummy-smile), Dişeti çekilmelerinde tedavi yaklaşımı, Estetik diş hekimliği uygulamaları... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

16 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

2 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Yardımcı olur musunuz ?

  Ağrısız bir şekilde, 1 2 senedir dış etlerim şişiyor inmiyor. görünüşü hoş olamadığı için rahatsız oluyorum, ne yapmam gerek ? teşekkürlr.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Yasin BOZOK

  Dr. Dt. Yasin BOZOK

  Mutlaka bir dişeti hastalıkları uzmanına muayene olun. eğer sadece dişeti büyümesi var başka bir rahatsızlık yok ise pembe estetik denilen tedavi şekli uygulanabilir. geçmiş olsun.

 • Diş iğnesi sonucu felç

  Sağ alt 20 lik dişimin üstündeki et rahatsız ediyordu. doktor uyuşturucu iğne vurdu ve eti kesti. ertesi gün sabah kalktığımda yüzümün sağını hareket ettirmede zorlandım. gözüm, kaşım,yanağım, dudağım. doktoruma söyledim telaş edilecek bir şey yok dedi sinirler hassasiyet göstermiştir dedi. 5 gün ge... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Yasin BOZOK

  Dr. Dt. Yasin BOZOK

  Cerrahi işleme bağlı bu tarz durumlar olabilir. çoğunlukla bölgedeki ödem çözülünce iyileşme görülür. nadir durumlarda uyuşukluk kalıcı olabilir. doktorunuzun takibinde kalın o size gerekli bilgileri verecektir. geçmiş olsun.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Özel Bozok Diş Kliniği
  AdresDumlupınar Mah. 2. Cadde Yalova Kaptan Sitesi No:16 Daire:7-8 Afyonkarahisar  merkez, Afyon Karahisar  Haritayı gör  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dr. Dt. Yasin BOZOK tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.