Dr. Dt.

Yalçın AYDIN

Diş Hekimi, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği) - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Sedasyonla Çocuk Diş Tedavisi, Ağız Kokusu (Halitosis), Diş Ağrısı, Çocuk protezleri, Kanal tedavisi, Yer tutucu... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

4 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • 2 yaşındaki oğlumun dişleri çürüdü

  Burak 15 mayıs 2013 tarihinde doğdu. dişleri yaşıtlarına göre çok erken çıktı(4-5 aylık).dişlerin önden görünümünde bir sorun yokken üsten ve arkadan görünümünde sanki dişin içinde bulunan kısmın, sanırım diş minesi, sarılığı fark ediliyordu.(dişler çıktığında sanki sarı bir dişin dışına kaplama ile... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Yalçın AYDIN

  Dr. Dt. Yalçın AYDIN

  Emre bey merhaba, yazdıklarınızdan çocuğunuzda biberon çürüğü gelişmiş olduğu anlaşılmaktadır, bu tarz çürüğe anne memesinde uyumak da sebep olur. öncelikle emzirmeyi sonlandırın. dişleri macunsuz fırçalayın. şu noktada tedavi ancak genel anestezi altında yapılır. geçmiş olsun, saygılarımla.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • MiniDent Çocuk Diş Kliniği
  AdresAtatürk Cad. Velibaba Apt. No:35 Kat:1 Daire:1  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dr. Dt. Yalçın AYDIN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.