Dr. Dt.

Selman DURSUN

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Sakarya

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Genel Ortodonti, Lingual Ortodonti, Ortognatik Cerrahi (Cerrahi Ortodonti)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

35 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş teli tedavisi

  Diş teli tedavisi görmek istiyorum gülüşümde de bozukluk var üst dudağım çok yukarıda kalıyor gülerken sakaryada okuyorum bu tedavilerin yaklaşık süresi ne kadar olur ödemeyle ilgili kolaylık sağlıyor musunuz

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Selman DURSUN

  Dr. Dt. Selman DURSUN

  İyi günler öncelikle mesajınızı yeni aldım kusura bakmayın bunun için. ortalama tedavi süresi 1,5-2 yılı buluyor. tedavi süresi içerisinde de ödeme imkanınız var. bu konuda yardımcı olabiliriz. tadavi olmayı düşünüyorsanız 264 270 1 444 nolu telefondan muayene için randevu alabilirsiniz. muayene son... Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Selman DURSUN Kimdir?

1985 yılında Sakarya'nın Akyazı ilçesinde doğdu. İlkokulu Akyazı Konuralp ilkokulunda, ortaokulu ve liseyi akyazı anadolu lisesinde tamamladı.2003 yılında girdiği Marmara Üniversitesi Dişhekimliği fakültesinden 2009 yılında mezun oldu. 2010 yılında Cumhuriyet Üniversitesi Dişhekimliği fakültesi Ortodonti Anabilimdalında doktoraya başladı ve 2016 ocak ayında doktorasını tamamlayarak hem doktor hem de uzman olmaya hak kazandı. Şu an Adapazarında bulunan ortodonti kliniğinde hizmet vermektedir.

Diploma aldığı kurum

 • MARMARA ÜNİVERSİTESİ

İletişim bilgileri


 • Sakarya Ortodonti
  AdresSemerciler Mah. 785 Sok. No:1/101 Adapazarı / Sakarya  Adapazarı, Sakarya  Haritayı gör  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dr. Dt. Selman DURSUN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.