Dr. Dt.

Sara YAKINOĞLU

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Balıkesir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Estetik Diş Hekimliği, Çene Kapanış Bozuklukları, Çene Kırığı, Şeffaf braketler, Ortodontik tedavi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

48 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Lingual ortodonti

  Merhaba doktor hanım, lingual ortodonti tedavisi hakkında bilgi almak istiyorum. tedavi süresi diğer yöntemlere göre kısa sürebiliryor mu? ve siz bu yöntemi uygulayabiliyor musunuz?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Sara YAKINOĞLU

  Dr. Dt. Sara YAKINOĞLU

  Merhaba. lingual ortodonti sık kullandığımız tekniklerden farklı bir teknik ve özellikle o tekniği çalışan kliniklere başvurursanız daha başarılı sonuç alırsınız. ben uygulamıyorum. iyi günler.

 • Üst çene darlığı

  Merhaba, 17 yaşındayım üst çene darlığı ve bunun sebebiyle dişlerde çarpıklık var. 2 dişçiye gittim (biri ortodonti uzmanı) ve ameliyat olmam gerektiğini söylediler ancak ameliyat yerine rpe duydum ancak hiçbiri bana bundan bahsetmedi. ameliyat olmayıda düşünmüyorum ne önerirsiniz?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Sara YAKINOĞLU

  Dr. Dt. Sara YAKINOĞLU

  Merhaba. öncelikle ortodonti uzmanı olmayan hekimlerin yorumlarını lütfen dikkate almayınız. rpe üst çene genişletmesi için kullandığımız bir yöntem ancak yaşınız ve bozukluğun şiddetine göre karar vermek gerekiyor. güvenilecek bir ortodonti uzmanına muayene olmanızı tavsiye edebilirim. iyi günler.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Dr. Sara Yakınoğlu Ortodonti Kliniği
  AdresYıldırım Mahallesi, Milli Kuvvetler Cad./çiviciler Sok. No:9, 10010 Balıkesir Merkez/Balıkesir  Merkez, Balıkesir  Haritayı gör  

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dr. Dt. Sara YAKINOĞLU tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.