Dr. Dt.

Sara Yakınoğlu

Diş Hekimi, Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları) - Balıkesir

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Estetik Diş Hekimliği, Çene Kapanış Bozuklukları, Çene Kırığı, Şeffaf braketler, Ortodontik tedavi... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

41 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Tel takılması hk.

  Merhaba hocam. 11 yaşında kızıma tel takıl así gerektiğini söylediler. balıkesir de yaptırabilir miyiz acaba? teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Sara Yakınoğlu

  Dr. Dt. Sara Yakınoğlu

  Merhabalar. ben muayenehanemi kapatatak yurtdışına yerleştim. balıkesir’de güvenerek gidebileceğiniz hekim olarak dr. yasin çamili’ni size tavsiye edebilirim. iyi günler diliyorum....

 • Lingual ortodonti

  Merhaba doktor hanım, lingual ortodonti tedavisi hakkında bilgi almak istiyorum. tedavi süresi diğer yöntemlere göre kısa sürebiliryor mu? ve siz bu yöntemi uygulayabiliyor musunuz?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Sara Yakınoğlu

  Dr. Dt. Sara Yakınoğlu

  Merhaba. lingual ortodonti sık kullandığımız tekniklerden farklı bir teknik ve özellikle o tekniği çalışan kliniklere başvurursanız daha başarılı sonuç alırsınız. ben uygulamıyorum. iyi günler.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

İletişim bilgileri


 • Dr. Sara Yakınoğlu Ortodonti Kliniği
  AdresYıldırım Mahallesi, Milli Kuvvetler Cad./çiviciler Sok. No:9, 10010 Balıkesir Merkez/Balıkesir  Merkez, Balıkesir  Haritayı gör  

Hakkında Değerlendirme Yapın

Hakkında değerlendirme yapın

Dr. Dt. Sara Yakınoğlu tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

DEĞERLENDİR


.