Dr. Dt.

Remzi ÜLGEN

Diş Hekimi, Koruyucu Diş Hekimliği (Çocuk Diş Hekimliği) - İstanbul

Ruhumuzun gülümsemesi yüzümüze yansısın.

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Diş Taşı, Çarpık Diş, Diş Taşı (Tartar)... Tümü

Bu hekim siz misiniz?

Hemen bilgilerinizi güncelleyin

Bilgilerinizi güncelleyin!

10 Profil Görüntüleme

Son 30 günlük profil görüntülenme.

0 Takvim Talebi

Toplam randevu takvimi talebi.

Takvim talep edin

Son Cevapladığı Sorular

 • Diş kırılması

  Üst arka dişime dolgu yaptırmıştım1 sene önce dün akşam birşey yoktu sonra birden farkettim ki dişimin sağlam kısmı kırılmış acı sızı olmadı hiç ama zorlamadan nasıl kırılabilir sebebi ne olabilir hocam teşekkür iyi günler

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Remzi ÜLGEN

  Dr. Dt. Remzi ÜLGEN

  Diş kırılmasının ilk akla gelen nedenleri; gece diş sıkıyor musunuz? bu soru hastaya sorulmamalı. belirtileri araştırılmalı. 100 kişiden ancak 5 kişi diş sıktığını veya gıcırdattığının farkındadır. sabah kalktığınızda başınız, enseniz, kollarınız ve bacaklarınız ağrıyorsa, sıkıntılı rüyalar, kabusla... Cevabı gör

 • Ön iki diş görüntülerim

  Http://i.hizliresim.com/a5j1kb.jpg merhaba hocam ben ön iki diş görüntümü attım sizlere ön iki dişimde kırıklar var özellikle kenar köşeleri ve orta kısımlar resimde görüldüğü gibi buda beni çok rahatsız ediyor acaba diş hekimliğinde törpületebilirmiyim uygunmudur iki dişimide aynı boya ve istediğim... devamı

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Remzi ÜLGEN

  Dr. Dt. Remzi ÜLGEN

  İki dişin düzeltilebilir. çok az aşındırmak yeterli olacaktır. hassasiyet olmaz. herhangi bir şey yaptırmana gerek yok. dişlerin gayet güzel. şu andaki görüntü bile yeterli güzellikte. kestirtmesen bile olabilir. iyi günler dilerim.

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hakkında

Remzi ÜLGEN Kimdir?

Dr. Dt. Remzi ÜLGEN, 1953 yılında Şanlıurfa'da doğmuştur. Lise eğitimini 1970 yılında Ankara Cumhuriyet Lisesi'nde bitirdikten sonra Ege Üniversites Diş Hekimliği Fakültesi'nde başladığı lisans eğitimini 1975 yılında tamamamıştır. 1976-1987 yılları arasında Çorum Alaca Sağlık Merkezi'nde görev yapmıştır.

1996 yılından itibaren İstanbul Diş Hekimleri Odası Toplum Ağız Diş Sağlığı Komisyonu'nda, Tüketici Hakları Komisyonu'nda ve TDB Tüketici Hakları Komisyonu'nda komisyon üyesi olan Dr. Dt. Remzi ÜLGEN, 1 yıl Okçu Musa İlköğretim Okulunda komisyon üyesi olarak, 5 yıl ise Türkiye’de Ağız ve Diş Sağlığı Kapasitesinin Arttırılması Uygulama Projesinde (Bilecik-Osmaneli) çalışmalar yapmıştır.

1. Bursa Ağız Diş Sağlığı Kurultayına, 1. Diş Hekimliği Tüketici Hakları Kurultayına, Mersin Ağız Diş Sağlığı Hizmetlerinin Finansmanı, Örgütlenme ve Sunumu Kurultayına ve Diş Hekimliğinde İş Gücü Planlaması Hazırlık Komisyonuna üye olarak katılmış olan Dr. Dt. Remzi ÜLGEN, 1987 yılından beri özel kliniğinde hastalarına hizmet vermeye devam etmektedir. 

Diploma aldığı kurum

 • EGE ÜNİVERSİTESİ

Yabancı Diller

 • İngilizce

İletişim bilgileri


 • Dr. Dt. Remzi ÜLGEN Muayenehanesi
  AdresŞemsettin Günaltay Cad. Güneş Apt. No:50/4  Kadıköy, İstanbul  Haritayı gör  

  Merkez İmkanları

  • Wi-fi

Hakkında Yorum Yapın

Hakkında yorum yazın

Dr. Dt. Remzi ÜLGEN tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE


.